Užijte si dovolenou na úpatí Červené Veže v Hotelu Panoráma ***+. Těšit se můžete na polopenzi plnou regionálních chutí a další výhody - třeba na vstup do zrkadliska a suchý zábal celého těla v Piešťanských lázních či do finské nebo infra sauny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír .)

Prostředí hotelu se nám líbilo, bohužel jsme nedostali emailem přislíbený pokoj s výhledem na Piešťany, ostatní služby byly v pořádku, slabý sortiment jídla na snídani, jinak jsme byli spokojeni.

Skvělé (Jana L.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, s ubytováním a vybavením pokoje spokojeni, nic nám nechybělo. Komunikace s personálem velmi dobrá, všichni ochotní, vstřícní a usměvaví. Okolí hotelu je hodně zeleně a naprostý klid, opravdu si tu odpočinete. Cesta k hotelu je do kopce, pro pěší trochu náročnější. Strava dobrá. Lázně velmi pěkné, okolí nabízí trasy na procházky i posezení v lázeňském parku. Doporučit mohu i návštěvu parku miniatur v obci Podolí.

Skvělé (Vladimíra Nepožitková N.)

Příjemné prostředí, ochotný personál, dobrá strava, přesně odpovídalo popisu hotelu, absolvovali jsme výlet do Čachtic na zříceninu hradu - doporučujeme, smůla byla, že v září již není otevřené čachtické podzemí, dále jsem si prohlédli po cestě v Podolie miniatury hradů, samozřejmě jsme si prošli krásné piešťanské parky.

Skvělé (Soňa K.)

Výhled z hotelu je opravdu překrásný, personál velmi milý a ochotný. Servis byl perfektní stejně tak, jako snídaně. Se službami to bylo horší - chtěli jsme vířivku - byla mimo provoz, rašelinový zábal - není k dispozici, ačkoliv obě služby jsou stále inzerované. V budově hotelu jsou až do noci slyšet odvětrávání a sprchy z jiných pokojů - osobně mě to dost ruší, jiní z naší rodiny to ani nezaznamenali, tak jen pro úplnost. Komplikované to bylo s kuchyní - měli jsme polopenzi. Výběr je po celý pobyt z 8 jídel, stále stejných. První dny vařil šikovný pan kuchař, čekání bylo delší, ale jídlo výborné. Poslední den se kuchař změnil, čekali jsme 2 hodiny, mezitím několik skupin odešlo a několik jídel bylo vráceno. Celkově je to v Piešťanech a okolí skvělé, můžete zde strávit dva týdny a stejně všechno nestihnete. Blízko je písečná pláž s průzračnou vodou, cyklostezka, zříceniny hradů. Zábavně udělané jsou miniatury slovenských hradů v podolí, za návštěvu rozhodně stojí Kúria Beckov - restaurace hned pod hradem.

Vynikající (Tomáš V.)

Krásný hotel v příjemném prostředí lázeňského města. Výborná strava a ochotný a příjemný personál.

Vynikající (Václav D.)

Velmi pěkné ubytování, vše, co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava v naprostém pořádku. Personál hotelu byl úžasný a velmi vstřícný. I přes velké mrazy byla procházka do koupelové části příjemná a tělu určitě prospěšná.

Vynikající (Milan ?.)

Prostředí hotelu bylo krásné, popis přesně odpovídal skutečnosti a dostalo se nám všeho, co bylo v ceně voucheru.

Vynikající (Eva K.)

Prostředí je tam naprosto kouzelné. Úžasný klid a hlavně kousek od koupelí a centra Piešťan. Samotný hotel je útulný a hlavně čistý. Nádherný výhled z restaurace. Personál je milý a velmi ochotný. Jídlo také dobré. Snídaně bohaté, velký výběr od každého chuť. Porce večeří dostačující, výběr ze dvou až tří jídel a k tomu moučník pokaždé jiný. Dostali jsme vše co bylo v kuponu naprosto bez problému. Doporučily by jsme in-line okruh kolem jezera Slňava. Začíná hned pod hotelem u mostu a má cca 12 km nenáročný. A výlet na Čachtický hrad. Lázně jsou super a skvělá dostupnost různých procedur.

Vynikající (Blanka H.)

V hotelu jsme byli velmi spokojení, příjemný a ochotný personál, klidné místo kousek od centra, výhodou je že jídlo se podává od 12 hodin a je na vás jestli si dáte oběd nebo večeři. Určitě stojí za návštěvu park miniatur v obci Podolie a hrad Beckov, hezký celodenní výlet na kole po rovině podél Váhu.

Vynikající (Hana S.)

Hotel je velmi pěkný, čistý s krásným výhledem. Personál ochotný, příjemný (není co vytknout). Vše, co bylo na kuponu jsme obdrželi. Z naší strany úplná spokojenost. Tento pobyt doporučujeme.