Ubytování v přepychovém hotelu u jezera Sĺňava

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lukáš V.)

Hotel zcela odpovídal popisu, jediné co chybělo, byla poznámka, že k večeři se vyžadují u pánů dlouhé kalhoty. Jednalo se o malý hotel v klidné části. Hotel byl uvnitř i venku krásně upraven, udržován a uklízen. Všechen personál byl příjemný, vstřícný a ochotný. Večeře byly výborné a jídla bylo dostatek. U snídaně byl výběr dostačující, jen doplňování probíhalo pomalu. Určitě bych odporučil restauraci Tři Groše (cca 1 km pěšky okolo Síňavy) a Furman (cca 4 km nad Piešťanami). Pokud by hotel nabízel All inclusive a měl vlastní bazén tak by mu už nic nechybělo.

Vynikající (Ján ?.)

Interiér hotela zodpovedal "hviezdičkám", izba však bola o hviezdičku menej. Personál veľmi ústretový.

Vynikající (Milena Hnilicanova H.)

Personál na vysokéj urovni a veľmi milý. Strava bola veľmi pestrá a oceňujem aj luxusné prostredie reštaurácie. Chýbal ale pestrejší wellness, vzhľadom nato, že hotel ma v logu ****

Skvělé (Miroslav J.)

Personál byl velice vstřícný. Nabízená půlhodinová perličková koupel sice nebyla, ale nahradil ji neomezený pobyt ve Whirpoolu.

Skvělé (Edita H.)

Prostředí hotelu je příjemné, zaměstnanci hotelu vstřícní, hotel je ale dost vzdálen od centra města - možnost využití místního taxi.

Vynikající (Monika R.)

Personál 100%. Prostředí krásné. Úžasné zázemí. Vířivka, ping pong, kulečník, šachy, trampolína, velký výběr jídla, pití. Velká spokojenost!

Skvělé (Martin P.)

Hotel bol príjemne zrekonštruovaný, nemyslím si však, že zodpovedá štyrom hviezdičkám. Bola zima a tak sme okolie hotela neprebádali, nachádza sa ale v tichej lokalite mimo centra, z oboch strán obklopenej riekou. V lete to môže byť príjemné. Bohužiaľ nie všetky okolité pozemky a stavby sú udržiavané, čo kazilo celkový dojem. Strava bola inak chutná a personál priateľský, mám pocit, že väčšina personálu bola ruskojazyčného pôvodu, ale dalo sa dohovoriť. Wellness a masáže boli ok, ale určite odporúčame aj procedúry v Irme/Napoleonovi. Celkovo som spokojný, cena za to všetko bola veľmi slušná!

Skvělé (Jolana K.)

Vše bylo splněno, co jste nabízeli na vašem portálu. Personál ochotný a příjemný.

Vynikající (Pavol B.)

Prostredie hotela bolo pekné a zodpovedal popisu. A dostali sme všetko podľa kupónu. Personál hotela bol ochotný a ústretový. Personál bol profesionálny a milý. Travelking budem odporúčať svojím známym, lebo je výhodný a poskytuje pobyty v takých rekreačných strediskách kam by obyčajný pracujúci človek by sa neodvážil. Máme záujem služby využiť znova.

Skvělé (Eliška R.)

Prostředí hotelu super, stejně tak masáže. Bohužel v hotelové restauraci dlouho trvá obsluha, což nedělá hotelu dobrou vizitku. Bufetové večeře nás nenadchly, uvítali bychom např. výběr ze tří jídel.