Relaxační pobyt pro dva nebo pro celou rodinu na Slovensku. V Termálech Malé Bielice vás kromě gurmánské polopenze čekají relaxační bazény, hydromasáže, fitness zóna a další atrakce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Helena S.)

Krásný pobyt, pěkné ubytování. Výborné stravování, zajistili mi bezlepkovou dietu. Příjemný a ochotný personál jak v hotelu, tak i restauraci.

Skvělé (Vaclav V.)

Bezproblémové pěkné ubytováni, slušné koupele, možnost výletu v okruhu 30 km - celková spokojenost.

Skvělé (Tomáš J.)

Vše super ale malý výběr jídel a hrozně pomalá obsluha v restauraci na jídla se čekalo i hodinu.

Skvělé (Marie K.)

Byli jsme zde letos již potřetí, lázně jsou naprosto jedinečné, ale letos máme několik výhrad. Pokoj nebyl dobře uklizen - v lednici byly zásoby po někom před námi, všude byl prach, v umývadle byly dlouhé černé vlasy a zbytek toal. papíru na ruličce se válel u mísy na zemi. Příchod na večeři byl celkem šok. Po stolech byly neodnesené talíře a po barovém pultu mraky skla, hrnků - vše neumyté. Obsluhující dvě mladé dívky byly velmi nepříjemné a cokoliv navíc je velmi obtěžovalo. Sledovali jsme s manželem, jak ignorují zákazníky, kteří si chtějí objednat. Jinak wellness a občerstvení u bazénu, vše super. Sice jsme měli hned vedle na pokoji řvoucí mimino a nevyspali se, ale za to personál nemůže. Škoda, že ani recepční po odevzdání klíčů a rozloučení, neřekla ani do videnia.

Vynikající (Josef G.)

Prostředí hotelu velmi pěkné. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše podle kupónu. Služby včetně stravy velmi dobré. Personál pozorný. Na výletech jsme nebyli, užívali jsme si klidného prostředí hotelu a wellness.

Vynikající (Jan V.)

Prostředí hotelu nás ještě více oslovilo než bylo uvedeno v nabídce. S ochotou personálu jsme spokojeni.

Skvělé (Alena P.)

Prostředí se nám líbilo, strava dobrá. Nelíbilo se nám, že hned první den nebyla v provozu skluzavka a tobogán a poslední den se až do odpoledne čistil bazén.

Skvělé (Vladimír P.)

Hotel odpovídal popisu, prostředí pěkné. Personál hotelu byl vstřícný , nemůžeme si na nic stěžovat. Malou připomínku máme k tzv. "gurmánské" stravě, byla to chutná, ale průměrná jídla (nejsme zhýčkaní ani vybíraví). Snídaně formou bufetu byly co se týká výběru i množství velmi dobré. Jedinou výtku mám k personálu restaurace, kde se nám několikrát stalo, že nebyla dodržena míra podaného nápoje, především vína. Byli jsme však na dovolené a nechtěli jsme vyvolat nepříjemnou situaci. Dalším zákazníkům doporučujeme výlet na hrad Bojnice, je to nádhera. Celkově pěkný pobyt, hlavně vyzdvihujeme termální bazény - senzace.

Vynikající (Jindřiška K.)

Vše na 1. Byli jsme maximálně spokojení. Všude bylo čisto, klid, personál milý a vstřícný. Jen káva v bufetu nebyla dobrá. Restaurace útulná a jídlo skvělé. Opravdu se nám tu moc líbilo.

Vynikající (Luděk T.)

Je to malý hotýlek se vstřícným personálem. Vše odpovídalo popisu a nabídce uvedené v kuponu. Výlety nehodnotím, protože jsme žádný neabsolvovali. S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, proto jsme zde byli potřetí.