Zkuste Nízké Tatry luxusně v pohodlí Eko-šport hotelu Björnson, jednoho z nejznámějších na Slovensku. Čekají vás bohaté snídaně a večeře a neomezený vstup do finské sauny a koupacích kádí s romantickým výhledem. Dítě do 5,9 let zdarma včetně stravy.

Vše pro odpočinkovou dovolenou

Oddych si dopřejete ve venkovní relaxační zóně s finskými koupacími káděmi a finskou saunou. Během koupání si užijete pohled na krásnou přírodní scenérii. K uvolnění patří také večerní grilování v altánku nebo sport - zahrajete si petanque či basketbal a děti se pobaví na dětském hřišti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, personál ochotný a vstřícný. Jídlo bylo dle očekávání a vždy jsme si vybrali.

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, pokoj odpovídal našim představám a prezentaci na hotelovém webu. Jídlo bylo dobré a vždy jsme si vybrali.

Vynikající (Jitka L.)

Prostředí hotelu se mi velice líbilo, hotel byl obklopen lesy, což bylo velmi příjemné. Pokoj se mi moc líbil, dřevěné obložení dává pocit útulnosti. Snídaně i večeře byly moc dobré, a koupání v kádi bylo skvělým zážitkem. Personál v hotelu byl velmi vstřícný. Určitě bych doporučila výlet na Chopok, prohlídku jeskyní a koupání v Tatralandii - bylo to super.

Vynikající (Jitka V.)

S tímto pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Vše naprosto odpovídalo popisu. Služby i personál byli na vysoké úrovni. Cítili jsme se opravdu velice příjemně a vřele všem tento pobyt doporučujeme. Tipy na výlet: Jeskyně Svobody, Chopok, Bešeňová...

Vynikající (Pavel B.)

Hotel výborný. Přesně podle popisu. Super personál. Všichni moc milí, ochotní a nápomocní. Jak na recepci tak za barem. Na snídani vše na co jsem si vzpomněl, večeře formou bufetu také výborná věc. Dobré východisko pro tůry. Dostatek míst na parkování. Wellness také fajn. Po celodenní tůře přijdou sauna a kádě s teplou vodou vhod.