Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky:

  • Léčí nemoci pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů
  • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu
  • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel V.)

Hotel odpovídal popisu, příjemný personál, vysoká úroveň poskytovaných služeb. Sympatická snaha majitele vyplnit pobyt i jinak (odpolední káva, pečivo, film o zakladateli lázní, možnost prohlídky města s průvodcem, možnost doobjednání obědů, přikoupení procedur, hudební produkce. Nejslabším článkem bohužel kuchyně, člověk se sice nají, ale na Michelinskou hvězdu to rozhodně není. Pro mne by bylo vhodnější hudební produkce provozovat v jiném čase, při večeři bych si rád popovídal se spolustolovníky, ale při hlasité hudbě to je prakticky vyloučené. Na recepci by taky mohla být k mání mapa okolí a informace s možností výletů do okolí. Pro starší osoby bude nepříjemné, že hotel nemá výtah. Možnost výletů - Trenčín a Trenčínský hrad cca 40 km, Čachtice a tamní hrad cca 25 km. V obou případech otevřeno i v zimě.

Skvělé (Renata V.)

Hotel Alegro byl sám o sobě pěkný, okolí ještě potřebuje vylepšit, je tam ještě dost práce a bude tam pěkně. Dětské hřiště je snad z doby komunismu, chtělo by taky zrenovovat. Jídlo dobré, procedury v pohodě. Personál hotelu milý. V okolí se dá chodit podél vody na dlouhé procházky nebo jezdit na kole, je tam pěkně.

Vynikající (Jana Vrbová V.)

Byli jsme spokojeni, vše odpovídalo popisu. Všechny procedury byly provedeny, služby hotelu byly vynikající. Personál hotelu byl vstřícný, každý den byla nějaká příjemná akce, např. hudební produkce při večeři, film o historii lázní apod. Stravu hodnotíme jako výbornou, rovněž přišla vhod odpolední "káva a koláč".

Skvělé (Hana J.)

Pobyt byl pěkný, procedury též, personál Harmonie milý, přátelský, ochotný... kuchař vařil výborně. Škoda, že okolí hotelu je zdevastované... vybydlené prázdné hotely, okolo nich smetiště..apod. Ale za to Harmonia nemůže.

Vynikající (Monika D.)

Velmi spokojná so všetkými ponúknutými službami, strava výborná a výlet taxíkom po Piešťaňoch úžasný.

Vynikající (Jiří K.)

Vše odpovídalo nabídce, strava, ubytování. Ženám chyběl bazén, poněkud skromnější sauna. Za ceny za pobyt ale vše OK. Doporučujeme. JK

Vynikající (František K.)

Byli jsme spokojeni jak s ubytováním tak i se stravováním.Personál se o nás pečlivě atral.Bylo tam čisto a teplo.Děkuji.

Vynikající (Aja K.)

Bola som spokojná so službami hotela. Strava bola vynikajúca. Wellness som si naozaj užila a personál bol veľmi milý, ústretový, postaral sa o denný aj večerný program.

Vynikající (Jitka M.)

Pobyt odpovídal prezentaci, velmi příjemný personál a služby v hotelu - jen jsem asi špatně pochopila, že akce děti do 10-ti let se vztahuje 1 dítě na 1 kupon - a další dítě je třeba doplatit.Jinak vše v pořádku

Skvělé (Zdeněk N.)

S uvedeným pobytem jsme byli spokojeni a to jak s ubytováním tak i stravou. Služby poskytnuté v hotelu Harmonia byli velmi dobré. Navrhoval bych aby do pobytu byly zahrnuty i masáže nebo koupele(i když by se cena částečně navýšila).Nemám připomínek