Užijte si dovolenou na úpatí Červené Veže v Hotelu Panoráma ***+. Těšit se můžete na polopenzi plnou regionálních chutí a další výhody - třeba na vstup do zrkadliska a suchý zábal celého těla v Piešťanských lázních či do bazénu v Hotelu Korekt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr K.)

Příjemné prostředí hotelu, blízko centra lázní, dobré jídlo, ochotný personál. Veškerá očekávání byla naplněna.

Vynikající (Ladislav V.)

Prostředí hotelu nás přímo uchvátilo a určitě se tam zase vrátíme. Tak krásný výhled jak z pokoje tak i z jídelny jsme fakt neviděli. Strava byla výborná. Personál byl velice vstřícný, milý a se vším nám poradili. Pokoje hotelů byli nádherné a jak jsme už říkali výhled je k nezaplacení. Nádherné turistické výlety. Opravdu nádherné prostředí a okolí. Hotel má jednu velikou přednost a to je ticho. Takové ticho jsme ještě nikde nezažili a za to by jsme dali i milion hvězdiček. Všem doporučuji.

Vynikající (Václav D.)

Velmi pěkné ubytování, vše, co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava v naprostém pořádku. Personál hotelu byl úžasný a velmi vstřícný. I přes velké mrazy byla procházka do koupelové části příjemná a tělu určitě prospěšná.

Skvělé (Kamil Z.)

Líbilo, vše bylo dle propozic. Nicméně personál, hlavně u večeří pomalý a zmatený.

Vynikající (Hana S.)

Hotel je velmi pěkný, čistý s krásným výhledem. Personál ochotný, příjemný (není co vytknout). Vše, co bylo na kuponu jsme obdrželi. Z naší strany úplná spokojenost. Tento pobyt doporučujeme.

Skvělé (Stanislava K.)

Žádné výhrady k pobytu, bylo poskytnuto vše co bylo avizováno. Příjemní na recepci. Malinko bych zlepšila snídaně, ale nic co by mi vysloveně vadilo. Možná větší nabídku sladkého pečiva a doplňovat pití. Z pokoje krásný výhled. Nábytek na balkoně starší, ale nevadilo. Co trochu vadilo byl vzhled koberce na pokoji, ale jinak spokojenost.

Vynikající (Tomáš V.)

Krásný hotel v příjemném prostředí lázeňského města. Výborná strava a ochotný a příjemný personál.

Vynikající (Blanka H.)

V hotelu jsme byli velmi spokojení, příjemný a ochotný personál, klidné místo kousek od centra, výhodou je že jídlo se podává od 12 hodin a je na vás jestli si dáte oběd nebo večeři. Určitě stojí za návštěvu park miniatur v obci Podolie a hrad Beckov, hezký celodenní výlet na kole po rovině podél Váhu.

Skvělé (Josefa M.)

prostředí hotelu se nám moc líbilo, personál vstřícný, ochotný, strava dobrá. Pro mne moc důležité, povlečení a vše velmi čisté.

Vynikající (Pavla B.)

Hotel na kopci s krásným výhledem na Piešťany. Za 15 minut jste zkratkou v centru. Jídlo výborné. Personál velmi milý a vstřícný. Velmi doporučuji.