Krásná příroda v Šoporni plná lesů a rybníků, chutná a vyvážená strava, neomezený vstup do vnitřního bazénu a fitness - to vše vás čeká v osobně ověřeném hotelu Relax Inn ***. Navíc se můžete těšit i na masáž zad, vstup do sauny nebo minigolf.

Relaxujte a objevujte

  • Termální koupaliště Diakovce (17 km) navštivte v případě, že vám nebude stačit vyhřívaný hotelový bazén.
  • Termální koupaliště Vincov les (20 km) nabízí vnitřní bazény s léčivou termální vodou, která pomáhá na bolesti kloubů i kožní onemocnění.
  • Městské hradby v Trnavě (23 km) nabízí příležitost prohlédnout si středověké opevnění slovenského města. Většina podobných hradeb byla zbourána již v 18. století.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka U.)

Pobyt odpovídal popisu, dobré jídlo, krásný wellness, velmi milý personál. Okolí hotelu pekné.

Vynikající (Vlasta D.)

Prostředí čisté, pobyt odpovídal popisu, jídlo výborné a dostačující, personál prostě na jedničku.

Vynikající (Vladislav K.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Spokojeni jsme byli se všemi službami, milé recepční, velmi dobrá strava v dostatečném množství. Kvalitní masér. Hotelový dovo a odvoz z/do Seredi/Šoporně. Doporučuji všem co mají rádi klidné prostředí.

Skvělé (František H.)

Prostředí hotelu velmi pěkné. Strava byla dostačující a dalo se vybrat. Personál na malý počet klientů byl pomalejší. Wellness, masáže a bazén vynikající.

Skvělé (Zdeněk Dočekal D.)

Pěkné prostředí, ochotný personál, pobyt kazilo jenom několik maličkostí jako špatně splachující WC, televize na heslo, prostě by hotel potřeboval nějakou investici na modernizaci.

Skvělé (Kateřina P.)

Hotel a jeho okolí bylo pěkné. Pokoje útulné - nad očekávání. Wellness jsme nenavštívili, strava průměrná, personál příjemný.

Vynikající (Jindřich H.)

Ano, obdrželi jsme všechno dle objednávky. Se vším - stravou, wellness, jsme byli spokojeni a dále všem doporučujeme.

Vynikající (Zdenka P.)

Pobyt 15. - 17.9.2018 hotel Relax Inn Hotel Relax Inn, bývalé rekreační středisko velkého podniku ze Šali, stranou města Šoporňa, v přírodě, v blízkosti vodní nádrže Králová, prošel rekonstukcí a nabídl služby k veškeré naší spokojenosti. Milý a ochotný personál, nově a vkusně vybavený interiér, služby maséra, možnost dokoupení dalších procedur, výborná strava. V letním období doporučujeme návštěvu termálního koupaliště Vincov les v Sladkovičově, s několika vnitřními i venkovními bazény a venkovním s léčivou minerální vodou. Stihli jsme právě poslední den letní sezony, kdy byly v provozu všechny venkovní bazény s možností plavání. Bohužel v zimní sezoně fungují vnitřní bazény s ředěnou vodou a léčivý venkovní pouze o sobotách, nedělích a svátcích.

Vynikající (Rudolf G.)

Velmi pěkné místo pobytu, horší je již možnost procházek, zvláště pro starší lidi.

Skvělé (Hana P.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu (klidná lokalita uprostřed přírody). Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Se službami, např. strava, wellness, masáž zad, jsme byli spokojeni (hodnotíme průměrně). Strava byla servírovaná. Personál hotelu byl vstřícný. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, bylo čisto, útulno. Většina pokojů má balkóny, výhled na tenisový kurt. Dalším zákazníkům bychom doporučili následující: lokalita, kde "lišky dávají dobrou noc". Bez auta, naprosto odtrženi od civilizace. Hotel se nachází v lese. Vhodné pro sportovce a osoby, vyžadující klidné, ničím a nikým nerušený pobyt. Možnost využít posilovnu, golf, běhání a další sportovní aktivity. Nesetkali jsme se s žádnými problémy. Výhodou vnitřní vyhřívaný bazén s neomezeným vstupem. Doporučujeme navštívit hrad v Nitře a projít si historické centrum, termály v Dunajské Stredě a nebo termály Dolné Saliby.