Relaxace u slovenského "Mrtvého moře"

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájske totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště 
  • Stylové Římské lázně s termální vodou o teplotě od 33 do 38 °C
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Markéta P.)

Velice spokojeni, ubytování skvělé, čisté, majitel byl velice milý, vše odpovídalo popisu.

Vynikající (Vlasta U.)

Penzion je nový. Pokoj čistý, vše v pořádku. Snídaně bufetová, byli jsme spokojeni. Personál milý, majitel i paní, která nás uvítala a o všem informovala. Okolí penzionu velice upravené. Není co vytknout. Byli jsme spokojeni se vším.

Vynikající (Renáta ?.)

Penzión Royal splnil naše očakávania, so službami sme boli maximálne spokojní. Veľmi milý personál, výborná strava, vrele odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Vynikající (Katarína T.)

So službami sme boli veľmi spokojní, všetko zodpovedá popisu, majiteľ penziónu bol veľmi milý a ochotný, deťom sa veľmi páčila veľká a priestranná izba, všade bolo čisto a útlne.

Vynikající (Vladislav K.)

Plná spokojenost s pobytem. Ubytování a snídaně v pořádku. Doporučuji opravit vzdálenost od penzionu Royal k termalům na 1 kilometr. Všude je uváděno 600 metrů, což není pravda (ověřeno tachometrem).

Vynikající (Juraj M.)

Hezký penzion s hezky upraveným okolím, milý a ochotný personál, bohatá snídaně. Pobyt se nám líbil, byli jsme naprosto spokojeni.

Vynikající (Stanislav F.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, dokonce předčil naše očekávání. Zvláště oceňujeme přístup pana ing. Igora Poláka.

Vynikající (Světla P.)

Byli jsme v penzionu Royal. Ubytování luxusní, zahrada nádherná, posilovna, sauna a ping pong k dispozici. Personál velmi příjemný. Snídaně bohatá.

Vynikající (Zbyněk V.)

V penzionu Royal bylo skvělé ubytování, rovněž prostory kolem byly pěkně upravené a čisté, strava výborná. Myslím, že to bylo jedno z těch lepších ubytování v Podhájské. Personál ochotný a vstřícný. Pokud jde o tipy na výlet, tak třeba Levice nebo Nitra.

Vynikající (Monika R.)

Pobyt byl super...krásné místo i prostředí, majitelé vstřícní... všude čisto a voňavé pokoje