Ubytujte se v penzionu s romantickým výhledem na památku UNESCO Spišský hrad a užijte si výlety do nedalekého Slovenského ráje. Během pobytu můžete využívat bazén, půjčit si kola nebo grilovat. V ceně jsou také snídaně a tříchodové večeře.

Odpočinek a turistika ve Slovenském ráji

Rozhodně si nenechte ujít prohlídku Spišského hradu, ať jeho krásu poznáte také zblízka. Zajeďte si do Spišské Nové Vsi, navštivte zoo a už to máte jen kousek do Národního parku Slovenský ráj.

Po cyklostezkách se můžete vydat na kolech, která vám v rámci balíčku zapůjčí přímo v penzionu. Pěšky se pak vydejte stezkami po turistických značkách a nechte na sebe působit uklidňující kouzlo přírody.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea P.)

Prostredie bolo nádherné. Zodpovedalo popisu. Strava bola výborná, špeciálne nám pripravili bezlepkovú stravu aj napriek tomu, že sme zabudli nahlásiť. Boli veľmi milí a láskavý ľudia. Boli sme na cykloturistike okolo Spišského hradu, Spišská kapitula, Sivá brada-gejzír, Kostol svätého ducha, Spišský hrad.

Vynikající (Zuzana H.)

Příjemní lidé. Pro děti koupání v bazénu. Vynikající domácí kuchyně. Byly jsme moc spokojeni.

Vynikající (Magda B.)

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Penzion je prostšího stylu ale máte vše, co potřebujete. Jídlo výborné! Personál milý a ochotný. Připlatili jsme si za pokoj s výhledem na hrad a opravdu jsme nelitovali. Monumentální výhled a večer, když hrad nasvítili - pohádka. Určitě se vrátíme!

Vynikající (Miroslava M.)

Hezký výhled na hrad. Útulný penzionek. Škoda jen, že na večeři nebyla možnost si vybrat večeři aspoň ze dvou jídel. Ale na ničem to neuškodilo. Moc příjemné.

Skvělé (Čestmír L.)

Byli jsme spokojeni. Personál byl vstřícný. Jídlo velmi dobré a bylo ho dost. Dostali jsme tipy na výlety, které jsme mohli díky perfektnímu počasí absolvovat v pohodě. Drobné nedostatky v hotelu jsme vyřídili s majitelem ihned na místě, takže žádná jiná připomínka.

Vynikající (jana K.)

Boli sme velmi spokojní len nám pršalo dopoludnia ked sme išli na Spišský hrad ale bolo dobre strava tiež aj ubytovanie príjemné prostredie príjemná obsluha dostali sme všetko podla kuponu.

Vynikající (Marie Heilandová H.)

Pobyt mohu všem doporučit, majitelé jsou velmi příjemní, měli jsme pokoj s vyhlídkou na Spišský hrad což byla nádhera a jídlo bylo skvělé Heilandová.

Vynikající (Petra N.)

Krásné místo, pokoje čisté, personál vstřícný, strava dostačující. Měli jsme štěstí na pěkně situované pokoje, nevím, jaké jsou ostatní...komplex není moc velký, spíše rodinný typ ubytování. V okolí řada míst k výletům apod.

Vynikající (Erika H.)

Prostředí hotelu je velmi hezké. Výborné pro rodiny i s malými dětmi. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo k dispozici. Jídlo dobré. Snídaně se stále doplňovala, jen stačilo říci, že už něco chybí a hned se doplnilo. Není co vytknout.

Vynikající (Rostislav M.)

Klidná lokalita a bezprostřední kontakt s areálem Spišského hradu. Služby korespondují s nabídkou, strava domácí, personál ochotný. Po příjezdu doporučujeme vycházku na hrad.