Přijeďte si odpočinout do krásného lázeňského města a načerpejte novou energii během odpočinku v bazénech a během množství procedur, které vám doporučí zkušený lékař. Každý den si také vychutnáte vynikající polopenzi.

Celkem 10 procedur ale máte rovnou v ceně balíčku. Konkrétní rocedury vám budou doporučeny na základě lékařské prohlídky, pobyt tak vám tak bude šitý přímo na míru. Ať už masáže, inhalace nebo koupele, procedury budou vybrány tak, aby prospívaly vašemu tělu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela B.)

Personál uzasny - zlate rucicky. Strava - super. Procedury - na vybornej úrovni. Niet sa na co sťažovať.

Vynikající (Hana N.)

Spokojenost. Personál výborný, strava taky. Vše odpovídalo nabídce. Hotel je v klidném prostředí v lesoparku.

Vynikající (karel S.)

Prostředí i všechny služby, OK personál v pohodě strava dobrá dostačující jídlo chutné.

Vynikající (Milada ?.)

Strava v hotelu Flora byla perfektní, bohatá a pestrá, se službami wellness jsme byli velmi spokojeni, stejně jako se službami hotelu

Skvělé (Milena C.)

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónů uvedeno, personál příjemný, strava velmi dobrá, bezvadné, že je volný přístup do bazénu, možnost přikoupit procedury navíc. Počasí moc nepřálo procházkám, o to více jsme využívali koupání.

Skvělé (Vlasta ?.)

Obdrželi jsme vše slibované + klasickou masáž navíc. S poskytovanými službami velká spokojenost. Personál - ochotný, milý, profesionální, stále s úsměvem. Čistota - skvělá. Bazén dokonale čistý. U vířivky denně vyměňovaná voda. Ředitel hotelu - ochotný, příjemný, profesionál.

Skvělé (Marie D.)

S pobytem jsme byli spokojeni, služby byly perfektní. Personál přívětivý. Ubytování odpovídající.

Vynikající (Jana S.)

Spokojnosť maximálna, možno by som dala do ponuky v cene kúpy pobytu jeden vstup na kúpalisko Dudinka. Jedno malé mínus boli vyležane mäkké matrace. Strava chutná, personál milí a ústretový.

Skvělé (Miroslav P.)

Se vším jsem byl spokojený, mohu doporučit. Jediným nedostatkem je poměrně komplikovaná cesta z Čech a spojení autobusem z Levice do Dudinců.

Skvělé (Gabriela R.)

Spokojný zo stravou aj službami. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne uvedené. Odporúčali by sme určite kúpalisko.