Objevujte přírodu a termály

Kousek od hotelu se nachází vstup do Národního parku Vysoké Tatry, který je v létě ideální pro turistiku a horskou cyklistiku. Vyjeďte lanovkou až na Lomnický štít nebo se vydejte třeba obdivovat vodopády.

Pokud si chcete dopřát i relax v termální vodě, vydejte se do jednoho z okolních aquaparků.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zuzana P.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Hotel byl luxusní, čistý a okolí nádherné s výhledem na Vysoké Tatry z hotelové restaurace. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kupónu. Wellness bylo krásné a využili jsme i minigolf před hotelem. Uvítali bychom snad jen lepší ranní kávu (ne instatní) a neopakující se stejné jídlo dva dny po sobě, ale jinak byla strava velmi dobrá. Personál byl ochotný a příjemný. Doporučuji túru na Hrebienok a dál ke Skalnatému plesu nebo od Štrbského plesa na Predné sedlo. Za vidění stojí i velké Belianské jeskyně a nedaleký Poprad. Vysoké Tatry vřele doporučuji.

Vynikající (Jaroslava K.)

Pobyt na hotelu, vynikající personál, ochotný, strava velmi dobrá, krásný výhled přímo na hory. Vše nej nej, vřele pobyt doporučuji.

Vynikající (Ján H.)

Pobyt ubehol veľmi rýchlo v príjemnom prostredí podľa našich predstáv, strava profesionálne pripravená, wellness bol výborný. Personál príjemní. Ubytovanie v čistom prostredí. Rád odporúčam návštevu v hotely. Dostupnosť výletov do neďalekých Vysokých Tatier.

Skvělé (Iveta V.)

Veľmi pekné, pekne udržiavané. Izby a aj celý hotel bol veľmi vkusne zariadený, príjemní personál. Len v šatniach pri bazéne bola dosť zima, fúkal studený vzduch.

Vynikající (Milena H.)

Prostredie ako aj celý hotel bol skutočne veľmi pekný, my sme boli maximálne spokojní so všetkými službami, stravou a s wellness.

Vynikající (Vladimír D.)

Prostredie hotela je pekné, je krásne upravené golfové ihriskom dobré parkovanie v tesnej blízkosti vchodu do hotela.

Vynikající (Peter P.)

Prostředí hotelu, personál a služby byly na vysoké úrovni, vše co bylo avizováno bylo poskytnuto, odjížděli jsme spokojeni a odpočatí, vřele doporučuji.

Skvělé (Helena F.)

Ubytovanie veľmi dobre. Upratovanie dobre. Pobyt plne zodpovedal popisu. So stravou a personálom sme boli veľmi spokojný. Pre kľudný dovolenku je to vynikajúci hotel. Iste by sme sa tam ešte chceli vrátiť.

Vynikající (Anna ?.)

Hotel bol super, veľmi pekný. Nádherný výhľad. Milý personál a chutná strava. Všetko OK.

Vynikající (Milan O.)

Hledali jsme pobyt v klidném prostředí a hotel Končista po všech stránkách naše očekávání splnil. Úžasná úprava kolem hotelu neměla chybu. Strava, wellnes, bazén a personál hotelu vše na jedničku, byli jsme moc spokojeni a hotel můžeme všem doporučit.