Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katarína L.)

Spokojní sme boli veľmi, aj so stravou, aj s ubytovaním, a aj s personálom ... všetko bolo ako v popise na kupóne vrátane velcom drinku.

Vynikající (Jiří P.)

Velice příjemné prostředí, vše bylo v naprostém pořádku, strava výborná, ochotný a vstřícný personál.

Vynikající (Pavlína ?.)

Byli jsme velmi spokojeni jak z hotelem, tak i z personálem. Velké prostorné pokoje, i z kuchyňkou a lednicí. Pravidelný úklid, strava dobrá, vždy se dalo vybrat. Wellness jsme nevyzkoušeli, měli jsme pěkné počasí, tak jsme toho využili na celodenní túry. Akorát wifi na našem pokoji mělo slabší signál a občas vypadávalo. Po předchozích zkušenostích z ubytováním od Zlevokingu byl pro nás tento hotel nejlepší. Kdybych se měla vrátit do Vysokých Tater, tak volím opět hotel Tulipán.

Skvělé (Ladislav L.)

Hotel pekný, čistý, veľká a priestranná izba. Matrace na posteli príliš mäkké na náš vkus, ale to je vec názoru. Potešil kuchynský kútik na izbe s chladničkou a konvicou na uvarenie vody na čaj. Uvítal by som ešte osušky a utierku, tiež by potešil nejaký malý sušiak na prádlo. Personál ochotný a milý, strava veľmi chutná, s výberom sme nemali problém.

Vynikající (Martin König K.)

Děcka, až na Zlatého bažanta, za kterého ale snad hotel nemůže, to bylo všechno boží. Moc dobře tam vaří, takže jsme se každý den dvakrát přežrali. Nešlo to jinak, všechno bylo moc dobré. V osm zavírají restauraci, ale to jsme vyřešili popíjením na pokoji a hraním Člověče nezlob se. Ostatní účastníci zájezdu kladně hodnotí i wellness aspekt, který já hodnotit nemůžu, protože mě tyhle panské móresy neberou. Příští rok jedeme zase. Umístění pod bobovou dráhou a kousek od lanovky na Lomničák jsou další plusové body.

Vynikající (Roman U.)

Spokojnosť s prostredím, s personálom aj s vybavením hotela. Wellness sme nenavštívili, mali sme dobré počasie, tak sme chodili po výletoch.

Vynikající (Drahomíra S.)

Pobyt v hotelu mohu jen doporučit. Prostředí čisté, personál velmi ochotný, pomohl, poradil. Jídlo skvělé, co se týče pestrosti i množství. Velmi se nám tam líbilo a doufáme, že se naskytne příležitost se tam vrátit.

Vynikající (Marie P.)

Strava vynikající. Wellness super. Jenom uvítací drink jsme očekávali Tatranský čaj.

Vynikající (Martin P.)

Hotel byl velmi pěkný, velmi se nám líbil výhled na štíty hor, stravování bylo skvělé, personál byl přátelský, doporučujeme všem.

Vynikající (Magdalena G.)

V tomto hotelu jsme byli poprvé a velmi se nám zde líbilo. Ubytování a interiér hotelu v pořádku. Personál velmi milý a vstřícný. Obsluha v restauraci vynikající, vše bylo vždy perfektně připravené a strava velmi chutná a množství stačilo. Mile nás překvapilo i wellness, které je v tomto hotelu pěkně řešené a stojí za to ho navštívit a využít. Celkově, velká spokojenost. Magdalena a Vašek