Zapomeňte na každodenní stres a nechte se hýčkat

Léčebný pobyt v hotelu Most slávy si užijete dosytosti. Samozřejmostí je neomezený vstup do bazénu a sauny. Dále vás čeká i návštěva slender studia, kde si spolu s vyškoleným personálem zacvičíte na speciálních stolech. Toto cvičení je vhodné především pro osoby, které mají pohybové problémy, nadváhu, křečové žíly či problémy s krevním oběhem. Speciální stoly vám totiž cvičení ulehčují a nesnižují příznivé účinky pohybu na váš organismus.

Dále se můžete těšit na rašelinový zábal a klasickou masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jindřich D.)

Hotel je dobře vybaven včetně sauny a vlastního bazénu, personál příjemný, vše co bylo slíbeno bylo splněno. Škoda je, že je minimální šance se dostat do bazénu s termální vodou.

Vynikající (Jana ?.)

V hotelu Most slávy se nám velmi líbilo, ubytování i strava skvělé, personál milý a příjemný. Služby odpovídaly nabídce.

Vynikající (Michala K.)

S pobytem jsme byly velmi spokojené, líbil se hotel, jeho okolí, milý a vstřícný personál a všechny služby včetně stravy, wellness a masáží.

Vynikající (Václav G.)

Prostředí se nám líbilo, odpovídalo popisu a hlavně představám. obdrželi jsme vše co nám bylo nabídnuto Travelkingem. Personál vstřícný a ochotný. Nám se líbilo koupaliště Zelená Žaba a na promenádě koupaliště Grand.

Skvělé (Daniela H.)

Prostředí hotelu - odpovídající třem hvězdám. Velmi malé wellness - hlavně bazén, sauna zaplá jen odpoledne a večer, nikoliv ráno. TO, co bylo na kuponu uvedeno, bylo dodrženo. Na recepci milí a ochotní.

Vynikající (Marie F.)

Byli jsme spokojeni, vše bylo splněno a navíc krásné počasí. Uchvátilo nás venkovní koupaliště Zelená žába.

Vynikající (Lenka N.)

Byly jsme mile překvapeni, že vše bylo v naprostém pořádku a nad očekávání dobré. Jídlo vynikající. Personál super, neměl problém s čímkoliv nám pomoci, poradit. Doporučuji ;-).

Skvělé (Dana S.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava byla vynikající, personál hotelu též bez chyby. Výlety jsme absolvovali v okolí autem- hrad Trenčín , Čachtický hrad, Beckov hrad a v okolí pěší výlety například k jeskyni a k Jelenu. Doporučujeme vyzkoušet též turecké lázně-Hamam na kolonádě.

Vynikající (Zdeňka G.)

Prostředí, umístění hotelu skvělé, uprostřed lázní Trenč. Teplic, dostupné na všechny směry, na lázeňskou kolonádu, park, koupaliště Zelená Žaba a jiné, další aktivity. Pobyt odpovídal popisu, obdržely jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byly spokojeny, jídlo skvělé, personál příjemný, ochotný, hotelový bazén sice menší, ale příjemně teplý, finská sauna správně rozehřátá. Dalším zákazníkům bych určitě zde dovolenou doporučila, s námi byli většinou straší lidé, páry, ale i kamarádky, i jednotlivci, během našeho pobytu přijeli i dvě mladé rodiny s malými dětmi.

Vynikající (Iveta B.)

Kresne prostredie hotel čisty a pekne zariadeny strava pochvala kucharom 1 personal mily a usmiaty.