Objevte krásnou přírodu Kysuckých Beskyd a užijte si dovolenou v Hotelu Husárik ****. Čeká vás skvělý zážitek v podobě koupání v unikátním jeskynním bazénu, fitness i polopenze. Dítě do 9,9 let má pobyt i stravu zdarma.

Lokalita Kysuckých Beskyd se báječně hodí zejména pro běžecké lyžování, přímo u hotelu totiž začíná Beskydsko - Javornická lyžařská běžecká magistrála o délce asi 54 km.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václava N.)

Naprosto spokojeni. Hotel, služby a především personál na vysoké úrovni. Určitě počítáme, že se do hotelu velmi rádi vrátíme.

Vynikající (Petra N.)

S vybraným pobytem v hotelu Husárik jsme byli velice spokojeni. Velice krásně zařízený hotel, vše odpovídalo popisu v nabídce, služby i personál v super kvalitě, stravování excelentní!!! Jako třešnička na dortu vyšlo i slunečné podzimní počasí, že jsme mohli obdivovat krásné okolí hotelu a hlavně výhled při naší procházce v nejbližším okolí. Můžu jen doporučit!

Vynikající (Hana P.)

Hotel má velmi pěkný interiér i okolí hotelu je vkusně upraveno, popis souhlasí, všechno jsme obdrželi, strava výborná a dostatečné množství, personál milý a ochotný.

Vynikající (Zdeňka ?.)

Hotel Husárik je v krásném prostředí, s nádherným stylovým vybavením s mnoha milými drobnostmi. Příjemný a pohodový personál plní všechna přání hostů.

Vynikající (aleš L.)

Krásný hotel v ještě hezčím prostředí s nádherným výhledem. Pobyt odpovídal popisu, služby velmi dobré, jen dosti drahá sauna. Personál v celku profesionální.

Skvělé (Marie R.)

Byli jsme spokojeni, vše jsme obdrželi dle kuponu. Jídlo velmi chutné, personál milý a pozorný. Využili jsme též tipů na výlety, které připravil hotel včetně informací o počasí na každý den.

Vynikající (Simona V.)

plne spokojena, ubytovani bylo moc prijemne, trochu mi vadila kvalita jidla ale jinak vse ok

Vynikající (Eva H.)

S pobytem jsme byli spokojení moc.Personál velice obslužný a ochotný.Jen co nám chybělo je klimatizace a wifi připojeni.Jinak může me jen doporučit

Vynikající (Radmila N.)

Dovolená byla skvělá, hotel plně odpovídal popisu, personál velmi vstřícný, podle mě pracoval až nad rámec povinností. Pokoj velký, s balkonem, strava pestrá, ve velkém množství. Dokonalost doplňovalo i pěkné počasí.

Vynikající (Stanislav H.)

Spokojenost po všech stránkách. Výborná kuchyně, ochotný personál, nádherné prostředí Kysuckých Beskyd. Jen vzít mapu a vyrazit.