Dovolenou v Hotelu Magura u Ždiaru v centru Belianských Tater, si zamilujete. V ceně je bohatá polopenze, vířivka, vstup do wellness, masážní křeslo, sleva do aquaparku Vrbov a dalších. Dítě do 5,9 let zdarma.

Kromě toho nabízí dovolená v Belianských Tatrách další výhody. Lokalita je jako stvořená pro rodinnou dovolenou plnou horské turistiky, navštěv hradů (Kežmarok, Stará Ľubovna) nebo přírodních krás, jako je Belianská jeskyně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk H.)

Hotel je na klidném místě, takže relaxace, procházky, ideální pro rodiny s dětmi. Personál příjemný, ochotný, strava super, velký výběr a všeho dostatek. Tip na výlet - cesta korunami stromů, na místo jezdí od hotelu Ski bus.

Vynikající (Petra ?.)

Prostředí hotelu bylo skvělé, strava také, ubytování odpovídalo popisu. Personál ochotný.

Vynikající (Josef ?.)

Vše probíhalo dle předchozí domluvy. Personál byl velmi příjemný a jídlo chutné. Hotel odpovídal předcházejícímu popisu. Klidné prostředí s krásným výhledem a mnoha možnostmi výletů.

Skvělé (Hana B.)

Bufetové snídaně i večeře, krásná velká hernička, pěkné venkovní dětské hřiště, wellness (whirlpool, finská sauna, infrasauna), vláček Maguráčik jezdí pouze středa, pátek, sobota.

Vynikající (Michal B.)

Hotel na krásném místě s výhledy, velice ochotný personál a skvělá paní recepční.

Vynikající (Lubomír S.)

Hotel je staršího data, chybí výtahy, problém se splachováním na toaletách, personál velmi vstřícný a milý, strava výborná!

Vynikající (aneta K.)

Pobyt v Tatrách se nám velice líbil. Ubytování v hotelu Magura bylo pěkné, milý personál a dobré jídlo.

Vynikající (Stanislava N.)

Po přečtení recenzí jsme odjížděli s velkými obavami. Ty byly zbytečné. Personál byl skvělý. Všechny tři recepční byly příjemné a velice ochotné. Číšník vždy na jedničku. Vždy pozdravil, popřál dobrou chuť, zeptal se jestli nám chutná. Výběr jídel nebyl příliš velký, ale kvalitě se nedalo nic vytknout. K snídani skvělá domácí bábovka, ovoce, zel. saláty. Po večeři dobré zákusky. Jídlo velice chutné. Dvoulůžkový pokoj je malinký, ale na přespání stačí. V koupelně je též málo místa. V hotelu je čisto. Wellness též v pořádku, velká vířivka, sauny. Příroda naprosto úžasná, klid. My jsme byli naprosto spokojeni a kdo chce přepych, musí si zaplatit pětihvězdičkový hotel a ne hotel s dvěma hvězdičkami. Personálu děkujeme, bylo to krásné.

Skvělé (Josef B.)

Hotel v krásném prostředí, personál vstřícný, drobná chybička - maličká koupelna

Vynikající (Pavel B.)

Starší hotel, ubytování odpovídalo kategorii, obdrželi jsme vše co jsme měli, personál OK, strava výborná.