Užijte si dovolenou u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytováni budete v jednom ze čtyř penzionů blízko termálního koupaliště - dle vašeho výběru. V ceně jsou také snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Termální voda v aquaparku i Římských lázních

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s tobogány, bazény s termální vodou, dvěma plaveckými bazény (25 m), dětským bazénem, sportovním hřištěm, dětským areálem a soláriem. Celodenní vstup na termální koupaliště pro dospělého vyjde na 7 €.
  • Využít můžete také slevu na vstup do stylových Římských lázní penzionu Energy (10:00 - 21:30 hodin). I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa k relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel a masáže.
  • Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí.

V termálních lázních Podhájská si můžete dopřát skvělou regeneraci vašeho organismu. Místní léčivá voda má totiž příznivý účinek na dýchací cesty, kůži a na celý pohybový aparát. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mariola N.)

Bylo to naprosto skvělé. Příjemná paní majitelka a snídaně naprosto dokonalé. Vřele doporučuji.

Skvělé (Adriána S.)

Dosť dlho trvala odpoveď na môj e-mail, ohľadom potvrdenia voľného termínu a následnej objednávke pobytu, už som chcela pobyt stornovať. Ale inak sme boli celkom spokojní.

Skvělé (Eva B.)

Bylo super počasí vyšlo, personál vstřícný, čisto, trošku vzdálenost od termálů Podhajská.

Vynikající (Jiřina M.)

Ubytování bylo velmi pěkné, personál milý a ochotný, jídlo výborné, obdrželi jsme všechno co bylo na kupónu uvedeno /sleva do Římských lázní/. Rádi se tam znovu vrátíme.

Skvělé (Tatiana B.)

Personál ústretový, raňajky výborné, izby čistá, akorát len chcem vytknúť, že po selú dobu nedal sa použiť internet, slabý signál, málo programov v telke a zlý obraz.

Vynikající (Martina K.)

Prostredie pekné, páčila sa nám aj izba. Mali sme len raňajky a tie boli tiež v poriadku. Obsĺuha veľmi milá a ochotná.

Vynikající (Karla Z.)

S pobytem v penzionu Quatro IV jsme byly spokojené. Snídaně byly bohaté a každý si mohl vybrat z pestré nabídky. Personál byl milý a ochotný.

Skvělé (Aurelia J.)

Pobyt bol taký ako ho sľubovali, izba bola čistá, len voda na sprchovanie by mohla byť teplejšia, s raňajkami sme boli spokojní.

Vynikající (Daniela P.)

Kľud, ochotný personál, príjemné prostredie, blízkosť kúpaliska. Navyše oceňujeme dôveru - personál si nepreberal pri našom odchode priestory pod drobnohľadom - proste nám povedali, že kľúče máme nechať vo dverách. Paráda, doporučujeme.

Skvělé (Zdeněk N.)

Dobrý den, po příjezdu do Podhajské a ubytování v Qatru lll.,jsme se šli vykoupat ,jenže nikdo nám nepodal informace kde máme jít a hledat Římské lázně (tyto informace byly na slevovém kupónu který si nechala paní která nás ubytovávala) ,jen jsme dostali lísteček od pani která nás ubytovala, že služby máme zaplacené. Když se nám podařilo najít Římské lázně, které se nachází v penzionu Energi ,nastal další problém ,paní které jsme dali lístek od ubytovatelky z Qatra lll. nám zdělila, že celodení lístky na vstup do lázní neprodávají, jen lístky hodinové ( např. 1,2,3 hod. a podobně ) .Na štěstí se mně to podařilo vyřešit a podařilo se nám získat vstup se slevou na celé tři dny . Byl jsem z tohoto jednání vyvedený z míry ,ale do večera se to zlepšilo.