Rádi byste si zajeli na dovolenou do ráje? Pak vsaďte na ten slovenský. Hotel Trio *** ve Slovenském ráji je ideální pro ty, kteří milují krásnou přírodu, dobré jídlo a odpočinek ve wellness s bazénem přímo v hotelu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Monika D.)

Hotel hodnotím pozitívne bolo tam čisto, strava bola fajn, personál taktiež ústretový, milý. Ako mínus sme vnímali to, že sauna a vírivka niesú k dispozícii počas celého pobytu, čiże keď sa vyberiete na pobyt počas týždňa tak sa tam dostanete iba raz. Príroda ozaj úžasná.

Skvělé (JARMILA ?.)

Trochu nás mrzelo, že jsme neměli avízované grilování a další dobroty i přes to, že jsme se o ně upomínali.Mnozí účastnící nedostali uvítací drink. Je potřeba vyměnit polštáře a deky - nebyly v nejlepším pořádku. Alespoň 1 x za pobyt vynést odpadkový koš z pokojů - to jsme si museli dělat sami.

Vynikající (Stanislav H.)

Velmi příjemný personál - dokonce nás v neděli ráno zavezli na vlak, skvělé snídaně - velký výběr, příjemné prostředí. Wellness jsme nestihli vyzkoušet, takže se budeme muset vrátit. Doporučuji!

Vynikající (Andrea J.)

Výborné ubytování-hezké a čisté pokoje se soc.zařízením, v hotelu k dispozici bazén, sauna, vířivka. Personál milý a vstřícný. Jídlo bylo dobré, porce až neskutečně velké. Součástí pobytu bylo posezení venku s grilováním a výborným gulášem.

Vynikající (Lenka H.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše odpovídalo popisu pobytu, personál vstřícný - rádi se k vám vrátíme. Hanáčková.

Vynikající (Alena M.)

Pobyt zcela odpovídal popisu, veškeré bonusy bylo možné realizovat. Hotel je zasazen v překrásné krajině, v strategickém místě pro pěší túry. Pokoje odpovídající, zařízení zachovalé, vše čisté. Nutné ale počítat s tím, že se po dobu pobytu neuklízí a nemění ručníky. Strava vynikající a opravdu v dostatečném množství, možná by u snídaně mohli být jogurty. Personál maximálně vstřícný. Nám konkrétně vyšel vstříc s úschovou el. kol a jejich nabíjením, co nám ještě víc zpříjemnilo opravdu pohodový pobyt.

Vynikající (Hana R.)

Celý pobyt byl velice pěkný. Personál hotelu ochotný a příjemný. Stravování bylo bez jediné chybičky a všichni se nám snažili vyhovět. Doporučili i vhodné výlety a služby, které je možné využít v okolí.

Skvělé (Jana R.)

S pobytem jsme byly spokojeni. Ubytování, strava - vše v pořádku. Personál ochotný a milý.Hotel na klidném místě v přírodě.

Skvělé (Mária ?.)

So stravou sme boli maximálne spokojný ☺ ,bazén v hoteli sme nemohli užívať, nakolko vždy bol obsadený, ale ani nám to moc nevadilo lebo Slovensky raj má kopu nádherných a krásnych prírodných cenností, ktoré sme si užívali cez celý pobyt, na miesto kúpania sa v bazéne.

Vynikající (Blanka B.)

Prostředí hotelu pěkné. Jak bylo napsáno, tak to bylo, i uvedené fotografie byly reálné. Personál milý, příjemný, ochotný.