Zažijte pobyt plný hýčkání ve světoznámém lázeňském městě Trenčianské Teplice v Garni hotelu Praha - jen 40 minut od českých hranic. Užijte si saunu, vířivku, regenerační masáž i vstup do vyhřívaného bazénu Grand.

Trenčianské Teplice a lázeňská voda

Termální lázně Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku a najdete je na úpatí Strážovských vrchů, zhruba 200 m (3 minuty chůze) od hotelu.

Léčivá sirná termální voda s teplotou 36 - 40 °C zlepšuje prokrvení tkání, uvolňuje svalové napětí a léčí onemocnění pohybového aparátu. Celé lázně jsou opravené a zařízené v orientálním duchu. Po celý rok je zde k dispozici venkovní bazén Grand, který je složen z několika částí (28 - 34 °C).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Janka N.)

Boli sme veľmi spokojní, určite odporučíme svojim známym tento hotel má výbornú polohu v Tren. Tepliciach a personál bol veľmi ústretoví čo si Vážim, u nás na Slovensku to ešte stále nie je bežné.

Vynikající (Svatava V.)

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Hotel byl čistý a upravený, náš pokoj prostorný a pěkně zařízený. Měli jsme dokonce dva balkonky s krásným výhledem do parku. Hned po příjezdu jsme obdrželi podrobný rozpis se všemi službami, které jsme si uhradili, nemuseli jsme tedy o nic žádat, vše bylo do puntíku splněno, včetně šampusu, přichystaném v barové ledničce. Personál byl milý a ochotný. Velmi příjemné byly relaxace ve vířivce, kde jsme byli sami, stejně jako masáž. Co se týče stravy, snídaně byly fajn, výběr na večeře byl dost jednostranný. Co jsme postrádali nejvíce byla zelenina, u jídla byla jen nepatrná zeleninová obloha, v nabídce nebyl žádný salát. Stejně tak (kromě jednoho dne) žádné ovoce. Vyřešili jsme to tak, že jsme si v místním supermarketu zakoupili zeleninové saláty a nosili si je s sebou do jídelny. Co se týče okolí, líbil se nám rozlehlý park, i když některé části byly dost zanedbané. Udělali jsme si i výlety a to na vyhlídku Jelen (část cesty byla špatně nebo vlastně vůbec neoznačená a do cíle jsme se dostali jen díky vlastnímu instinktu) a pak na Trenčínský hrad (ten je moc krásný - vřele doporučujeme) , svezli jsme se vláčkem po úzkokolejné železnici (jezdí jen o víkendu) a navštívili v rámci hudebního léta koncert tria La Gioia v krásném koncertním sále. Zároveň jsme si i zatančili ve vinárně Ponorka. Velmi se nám líbilo i koupaliště Zelená žába, i když nás poněkud rozladilo, že kdykoliv jsme tam přišli, byla všechna lehátka obsazená ručníky.

Skvělé (Danuše B.)

V hotelu je pěkné prostředí, příjemný personál a obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Mám pouze připomínku k vířivce, kde by měl personál kontrolovat teplotu vody. Byla příliš horká.

Vynikající (Mária M.)

Boli sme veľmi spokojní, akurát nám chýbalo viac masáží. Áno dá sa dokúpiť, len prišli sme vo štvrtok, masáž sme mali v sobotu ráno a na dalšiu už nebol čas. Tak druhý krát to premyslíme inak.

Vynikající (Michaela P.)

Pobyt zodpovedal popisu, boli sme spokojní s poskytnutými službami a ochotou personálu. Strava bola chutná, možnosť výberu z menu na raňajky aj večere.

Vynikající (Helena J.)

Prostredie hotela čisté, laskavý personál, všetky služby, ktoré boli uvedené na kupóne nám boli poskytnuté. Nakoľko bolo upršané počasie, tak tip na výlet neviem dať, snáď na budúce.

Skvělé (Jozefa N.)

V hotelu se nám líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme všechno co bylo uvedeno na kupónu. Se stravováním i wellness jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl vstřícný, ochotný a slušný. Při delším pobytu doporučuji organizovat hromadný zájezd s výkladem průvodce.

Skvělé (Eva M.)

Vše proběhlo pohodově, příjemný a ochotný personál. Strava chutná, výběr ze tří jídel. Jen restaurace je otevřená o snídani a večeři.

Vynikající (Jaroslav D.)

Nádherný celý pobyt, popis odpovídá skutečnosti, odpočinkový pobyt, vše probíhalo hladce, krásný velký pokoj s novým moderním nábytkem, příjemní recepční, ochotný personál, nabídka 10 večeří - hodnotím jedničkou s hvězdičkou. Díky za takovou nabídku. Lázně Hammam nejsou v celé Evropě nikde jinde.

Skvělé (Jitka K.)

Dobrý den, voucher jsem dal rodičům jako dárek, přičemž jejich zpětná vazba byla - menší pokoje (než čekali), servírovaná snídaně - výběr ze 7 druhů, večeře výběr ze 3 jídel (pro ženu postačující, pro muže by za zub ještě něco vlezlo :-) ),kladné hodnocení za čistotu a příjemný personál. Služby dle nabídky voucheru. M.K.