Ubytujte se v penzionu Fortune pouze 100 m od známého Thermalparku v Dunajské Stredě. Těšit se můžete nejen na celodenní vstup do jednoho z největších termálních areálů na Slovensku, ale také na vynikající stravu.
Ubytujte se v penzionu Fortune pouze 100 m od známého Thermalparku v Dunajské Stredě. Těšit se můžete nejen na celodenní vstup do jednoho z největších termálních areálů na Slovensku, ale také na vynikající stravu.

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen minutu chůze od oblíbeného termálního areálu v Dunajské Stredě.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými prostornými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, v níž se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. 

V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, kde se děti zabaví na houpačkách.


Zákazníci Slevokingu vyzdvihují na ubytování v penzionu Fortune výbornou polohu (100 m od Thermalparku), ochotný personál a také dobré jídlo.


Vstup do Thermalparku Dunajská Streda v ceně

Oblíbený Thermalpark Dunajská Streda se skládá z krytého wellness centra, kde můžete relaxovat v mineralizované termální vodě o teplotě 24 - 40 °C s léčivými účinky, a venkovní části s několika celoročně otevřenými termálními bazény. Thermalpark patří k největším termálním areálům na Slovensku.

K dispozici jsou zde různé atrakce - chrliče, masážní trysky, jeskyně s vodopády, perličková koupel a nespočet dalšího vyžití pro dospělé i děti.

Themalpark je vhodný také pro starší návštěvníky, celý areál je bezbariérový a v bazénech je mnoho sedacích částí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena V.)

Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním tak se službami velice příjemný a ochotný personál. A stravování prostě výborné neměli jsme žádné připomínky a určitě se tam rádi budeme vracet .Vanˇková

Vynikající (Ivo U.)

Služby v Thermalparku jsou na vysoké úrovni, nelze jim nic vytknout. Ubytování ve Nevadě i Fortune včetně stravy je perfektní - akorát v obou jsou satelity naladěny pouze na madˇarské nebo německy mluvící stanice ( i slovenské stanice jsou vyjímkou) ale ostatní služby to vyváží.

Vynikající (karel K.)

S pobytem jsme byly velice spokojeni a proto jsme po loňských zkušenostech si pobyt letos zopakovali a doufáme že pojedeme i příští rok.

Vynikající (Marie P.)

Byla jsem zde již podruhé a byla jsem opět spokojena. Vše odpovídalo tomu, jak bylo nabízeno. Ubytování i strava super. Ochotný personál. Termály se mi také velmi líbí a určitě se sem opět ráda vrátím.

Vynikající (Stanislav ?.)

Jednostranná strava jak při snídani (stejné salámy, sýry) tak i večeře. Na večeři byl o něco větší výběr. Personál super.

Vynikající (Radoslav K.)

Byli jsme s pobytem a službami velmi spokojeni a bude-li příležitost, rádi si jej zopakujeme.

Vynikající (Zuzana K.)

Pobyt se nám velmi líbil. Ubytování perfektní. Personál velmi ochotný a příjemný. Se stravováním jsme byli spokojeni. Jídlo bylo chutné. Penzion jen 50 metrů od welnes. Všem mohu jen doporučit.

Skvělé (Václav S.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Personál byl velice příjemný. Pobyt bych doporučil.

Skvělé (zdeněk N.)

vše proběhlo v pořádku,včetně kuchyně i ubytování a vstupu do termálu.Není co vytknout

Skvělé (Marta K.)

Hotel pěkný, dostali jsme vše, co bylo na kuponu, služby dobré, personál taky, kdo má rád wellness OK.