Nabitý relaxační balíček pro dva v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Pobyt pro dva v hotelu Magnólia**** . Čeká Vás polopenze, wellness a neomezeně vstup do bazénu. K tomu navíc bohatý kulturní a zábavní program přímo v hotelu.

Lázeňský pobyt v srdci nejoblíbenějších slovenských lázní

Hotel Magnólia**** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Z pokojů je výhled na řeku. Restaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky. Před hotelem najdete hřiště na plážový volejbal.

Hotel leží v centru dění - jen 200 metrů na lázeňskou promenádu i na lázeňský ostrov. 

Relaxační centrum hotelu je zařízeno v příjemných, teplých barvách, které podpoří účinek wellness procedur. Jsou zde i 2 sauny. Navštívit můžete i kosmetické studio Beauty.


Na výlet do okolí Piešťan

Piešťany nabízejí nespočet možností trávení volného času - procházky, cykloturistika i vodní sporty. Nechybí zde ani kino, divadlo, bowling, koncerty, tenis, squash a další kulturní i sportovní vyžití. V okolí navíc najdete hned několik zajímavostí, které stojí za vidění: Čachtický hrad, jeskyně Driny, Trenčianský hrad a mnoho dalších.

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radka H.)

Na pobytu byli mí prarodiče a přijeli opravdu nadšení. Hotel sice z venčí moc hezký nebyl, ale uvnitř to bylo krásné, říkali.

Vynikající (Barbora ?.)

Byli jsme spokojeni a celá rodina jsme si pobyt užili. Jídlo nám moc chutnalo. Personál byl velice přátelský a nápomocný.

Skvělé (Hana V.)

Strava výborná, ubytování přiměřené, procedury na dost slabé úrovni. Obsluha v jídelně, v recepci bez připomínek, úklid také.

Vynikající (Naděžda H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vybavení hotelu odpovídalo popisu. Vše co bylo obsaženo ve voucheru jsme obdrželi. Strava byla velmi dobrá a opravdu bylo z čeho vybírat. Personál, s nímž jsme se v průběhu našeho pobytu setkali, byl ochotný a vstřícný. K celému pobytu nemáme nejmenších výhrad.

Vynikající (Josef K.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i s ochotou a vstřícností personálu.

Skvělé (Milan P.)

Prostředí hotelu super. Recepční - všechny super ochotné a vstřícné. Strava - málo ovoce při snídani - pouze jablka, na požádání donesli jeden den pár hrušek a druhý den pár broskví, třetí den víno, ale jen trochu a bylo to v krátké chvíli pryč. Wellness - bylo velmi těžké najít volno na vířivku a masáže a to pouze až druhý den pobytu a pouze večer. Mají asi prodáno více poukazů než se stačí vykrýt vzhledem k jejich aktivitám wellness i pro jiné subjekty, ale snažili se a nakonec se volná chvilka našla, ale na večeři jsme pak měli jen 0,5 hodiny a tak třeba k pátečním kachním hodům již nebylo zelí. Jsou tam 3 typy saun, všechny v provozu a perfektní. Masérka a masér - milí, příjemní, svojí práci umí dokonale - doporučuji v kryokomoře, která je mimo hotel - probíhala odstávka a tak jsme jí nemohli využít - škoda, hodně nás to mrzelo.

Skvělé (Zdeněk A.)

S ubytováním jsme byli celkem spokojení, hotel je velmi dobře situován, personál příjemný. Vlastní vybavení hotelu je zastaralé, nevím, zda odpovídá avizovaným 4*. Jídlo vcelku OK, výběr by mohl být větší.

Vynikající (Josef Z.)

Měli jsme opravdu štěstí,aniž bychom to věděli, probíhalo zahájení lázeňské sezony, tak to bylo velmi příjemné. Personál hotelu Magnolia je velmi ochotný. I celkové prostředí hotelu je velmi vstřícné. Opravdu jsme si pobyt užili. /Víte měli jsme obavy, jak se k nám důchodcům budou chovat. Ale opravdu byl to super pobyt. Děkujeme za zprostředkování.

Vynikající (zdenek S.)

Celá dovolená proběhla naprosto perfektně. Prostředí hotelu Magnolia bylo krásné. Strava výborná každý si vybere. Personál usměvavý a ochotný.

Vynikající (Ludmila M.)

Všechny uvedené služby byly poskytnuty ve výborné kvalitě. Strava velmi chutná, velké porce, možná dát možnost výběru i dietářům. Personál ochotný. Velmi příjemný pobyt. Litovala jsem, že jsem nezakoupila poukaz na dvojnásobnou délku.