Dopřejte si aktivní dovolenou v rakouských Alpách v Penzionu Savisalo *** s českým personálem. V oblíbené turistické lokalitě v Ramsau am Dachstein se těšte na snídani, vstup do sauny a parní sprchy, ale také na Dachstein SummerCard plnou výhod a slev. Pro děti je zde dětský koutek a hřiště.

O ubytování

Vydejte se na dovolenou do Penzionu Savisalo ***, který najdete v oblíbené turistické lokalitě v Ramsau am Dachstein v rakouských Alpách. Řadí se mezi jeden z mála penzionů v zahraničí, ve kterém se nemusíte bát jazykové bariéry - obslouží vás totiž český personál. Přestože je penzion obklopen horami, stále to budete mít do centra Ramsau pouze 2 km a jen 10 minut jízdy do Schladmingu, vyhledávaného sportovního a turistického centra této oblasti. V létě se po túrách po okolních kopcích s nádhernými vyhlídkami okoupete v Ramsauském jezeře, v zimě si pak můžete vybrat z několika lyžařských středisek - jedno z nejbližších je nejbližší Ramsau am Dachstein (cca 2,8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 12 dvoulůžkových pokojů s televizí s českými programy, minibarem, trezorem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Většina pokojů je navíc vybavena balkónem, ze kterého si můžete vychutnat nádherný výhled na Schladminské Taury.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů a večeře se salátovým bufetem, polévkou a výběrem ze dvou chodů. Jídla jsou vždy výtečná domácí kuchyně doplněná o pravé plzeňské pivo. K dispozici je pak navíc široký výběr moravských, rakouských, italských i francouzských vín.

Cestujete s dětmi?

Přijeďte s dětmi, je zde pro ně k dispozici dětský koutek.

Penzion Savisalo ***

Leiten 324 , Ramsau am Dachstein
Rakousko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 15 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Česky hovořící personál
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,3 km
Vzdálenost od jezera
3,2 km
Zastávka
6,7 km
Sjezdovka
3,7 km

Tipy na výlet

Ledovec Dachstein Tip na výlet

Ledovec Dachstein (2 995 m n. m.) je nejvyšší horou spolkové republiky Štýrsko, a tak není divu, že i v letních a podzimních měsících nabízí mnoho možností k lyžování a dalším zimním sportům. Východiskovým bodem je panoramatická lanovka Dachstein Gletscherbahn, která dopraví všechny lyžaře a turisty až do nadmořské výšky 2 700 metrů. Tady najdete pečlivě upravované sjezdovky v celkové délce 18 kilometrů. Vychutnejte si zde také výhledy na hluboké rokliny a skalnaté hory z mnoha vyhlídek. Na ty, kteří touží po adrenalinovém zážitku, tady čeká procházka po visutém mostě Sky Walk.

Více informací
Ledový palác a visutý most Dachstein
Lázně Lungötz Forest
Jezero Grundlsee