Přijeďte strávit dovolenou do alpského střediska Ossiach a ubytujte se v Holiday Sport Hotelu & Ski Resortu, kde vás čeká polopenze a neomezené wellness s bazénem a saunovým světem. Předem si vyřiďte slevu na skipas a lyžovačka může začít.

Ubytování s neomezeným wellness

Holiday Sport Hotel & Ski Resort leží v alpském středisku Ossiach v rakouských Korutanech. Nabízí nadstandardní ubytování v pro páry, rodiny i celé skupiny. Ubytovat se můžete jak ve dvoulůžkových pokojích, tak v apartmánech, které pojmou až 7 osob a mají dokonce kuchyňku. Čeká vás však bohatá polopenze v hotelové restauraci.

Na hotelu si užijete i neomezené wellness, kam patří bazén, dětský bazén, relaxační místnost a saunový svět s finskou a infra saunou a parní kabinou.

Alpské lyžařské středisko

Zažijte lyžování v nejstarším korutanském lyžařském středisku na hoře Gerlitzen, odkud se paprskovitě rozbíhají široké sjezdovky pro všechny nadšence.

Díky ubytování v Holiday Sport Hotel & Ski Resort můžete navíc získat 50% slevu na dva druhy 4denních skipasů. Zvolte Gerlitzen ALPE skipas platný na všechny tratě v celkové délce 42 km nebo Gerlitzen NORD skipas s platností na některé tratě v celkové délce 16,6 km.

Tipy na výlet

Ski resort Gerlitzen

Lyžařské středisko Gerlitzen ve Villach v rakouských Korutanech je skvělým místem pro vyžití na lyží a snowboardech. K dispozici je tu 41,6 km sjezdovek a 15 km lyžařských tras. Dopraví vás k nim na 15 lanovek. Při pohledu z výšky vypadají trasy jako hvězda se středem na hoře Gerlitzer. Můžete se z jejího vrcholu rozjet v podstatě do všech směrů.

Ski areál Goldeck

V nabídce tohoto areálu najdete opravdu hodně aktivit - sjezdové lyžování, běžky, úchvatné lanovky i paragliding. Lyžování si užijete na 25 km sjezdovek a 50 ha freeride oblasti. Skipasy se můžete zakoupit online a pak už vám nic nebrání nechat se vyvézt na horu Goldeck a sjet ji na lyžích či snowboardu ve velkém stylu.

Ski resort Grebenzen - St. Lambrecht

Přímo u malebného štýrského městečka St. Lambrecht se nachází ski resort s 25 km sjezdovek v nadmořské výši 1 000 - 1 900 m n. m. Zasportuje si tu celá rodina, neboť resort nabízí mimo jiné dětský vlek, kolotoč pro nejmenší, ale i lyžařskou školu a půjčovnu vybavení. Za zmínku stojí také snížené ceny pro mládež až do věku 28 let. Pokud máte radši běžky než sjezdové lyžování, také se vám tu bude líbit. Resort navíc disponuje několika tradičními horskými chatami.

Holiday Sport Hotel & Skiresort

Alt Ossiach 37, Ossiach
Rakousko

+36 70 328 1336

info@holidaysport.at

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen po domluvě s hotelem
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno