Už se těšíte na luxusní termální lázně, profesionálně upravované skiareály a až 145 km běžeckých stop? Užijte si zimní dovolenou v pohádkově zasněžených rakouských Alpách. V apartmánu Sophie Deluxe až pro 8 osob v horském středisku Bad Mitterndorf budete mít maximální soukromí i infrasaunu.

Výhled na alpské vrcholy z ubytování i termálů

Apartmán Sophie Deluxe o rozloze 127 m² se nachází v rakouském městečku Bad Mitterndorfu na jižním úpatí pohoří Totes Gebirge. Najdete v něm plně vybavenou prostornou kuchyň s velkým jídelním koutem a myčkou, obývací kout s televizí se satelitem, 2 koupelny s toaletou a 3 ložnice s manželskými postelemi, přičemž v jedné jsou navíc 2 lůžka oddělená. Také se můžete těšit na balkony s krásnými výhledy na hory.

V horském středisku Bad Mitterndorf si po celodenních sportovních výkonech dopřejte regeneraci v infrasauně přímo v apartmánu nebo v luxusních termálech Grimming Therme. Okolo 2 vnitřních bazénů propojených se 2 venkovníma jsou terasy s plážovými lehátky a bufetem. K termální vodě, vířivce a dalším atrakcím jako jsou vodopád nebo ostrý proud to budete mít z apartmánu jen 1,7 km.

Za pořádnou zimní dovolenou do Totes Gebirge

V Totes Gebirge neboli Mrtvých horách rozhodně mrtvo není. Největší vápencová náhorní pláň ve Východních Alpách je chráněnou krajinnou oblastí, která je populárním zimním rezortem.

Dvě rozlehlá a propojená lyžařská střediska budete mít doslova za rohem. Z apartmánu Sophie se můžete vypravit do 6,5 km vzdáleného Ski Tauplitz/Bad Mitterndorf, ke spodní stanici sedačkové lanovky v sousedním Tauplitz se z Bad Mitterndorfu dostanete po 8,5 km. Po cestě uvidíte po pravé straně Kulm, jeden z několika málo skokanských můstků na světě uzpůsobený pro skoky na lyžích delší než 240 metrů. Běžkaři budou nadšení z profesionálně udržované a husté sítě běžeckých stop (až 145 km).

Tipy na výlet

Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf je městečko v údolí Hinterbergertal, leží ve stínu horských masivů a nabízí spoustu možností zábavy. Kromě nových termálních lázní naleznete v městečku s krásným výhledem také spoustu restaurací a kaváren s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu leží nespočet turistických stezek a cyklistických tras, přírodu ozvláštňují četná průzračná jezera, která rozhodně stojí za vidění v jakémkoli ročním období.

Termální lázně Grimming

Vydejte se na výlet do termálních lázní s úžasným výhledem na vrcholky Alp. Tři vnitřní a čtyři venkovní bazény s termální vodou, relaxační prostory na pěti podlažích, samostatné dětský areál s obří skluzavkou, dětský bazén, herna, saunový park s barem, to vše vás čeká v oblíbených lázních Grimming. Celodenní vstupenka do všech částí areálu vyjde dospělého na 26,5 €.

Lyžování v Tauplitz

Areál Tauplitzalm najdete převážně na slunné terase nad úrovní lesů a tak si můžete být jisti, že budete mít dostatek prostoru na vaše carvingové oblouky i na ježdění freeride, tedy mimo sjezdovku ve volném prostoru a v hlubokém sněhu. V propojeném areálu, který se nachází nad horskými jezery, vás čeká více než 40 km sjezdovek, skibus zdarma i perfektně upravené tratě. Běžkaři na náhorní plošině zase ocení místní běžkařskou stezku Freiberg.

Apartment Sophie Deluxe Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf 285/29, Bad Mitterndorf
Rakousko

+43 664 385 9773

ap.sophie@gmx.at

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno