Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří B.)

Prostředí hotelu bylo hezké. Voucher na saně jsme obdrželi pouze 1 (na týdenní pobyt). Strava velice dobrá, zejména snídaně byly výjimečné. Večeře byly také chutné. Sauna k dispozici. Hotel. bazén poměrně malý, ale čistý.

Vynikající (Lenka M.)

Sporthotel v Semmering je na krásném místě s výhledem na pohoří a viadukt. Pokoje nově zařízené, čisté, dostatečné velké. Hotelový bazén menší, ale dostačující. Personál milý a ochotný. Co bych hlavně chtěla pochválit je polopenze formou bufetu. Výborné snídaně i večeře a všeho dostatek.

Skvělé (Juraj P.)

S pobytom sme boli spokojní a odporúčame tento hotel. Až na drobné technické problémy s vybavením hotela bolo všetko v poriadku.

Vynikající (Lucie F.)

Vše bylo perfektní. Za skvělé peníze skvělý pobyt. Samozřejmě jsme neočekávali žádný luxus, takže jsme byli nadmíru spokojeni. Výběr stravy široký, hotel čistý, personál velmi milý.

Vynikající (Tomáš N.)

Naprosto parádní víkend díky tomuto skvělému hotelu. Jedná se o tří hvězdičkový hotel, ale je čistý, personál maximálně ochotný, hotel je udržovaný a má neuvěřitelně krásný výhled. Vše dopadlo na jedničku, doporučujeme a budeme se vracet. Děkujeme!

Vynikající (Břetislav F.)

Hotel odpovídal popisu, bylo čisto, všechny benefity jsme obdrželi. Služby i personál hotelu byl bezchybný.

Skvělé (Alena S.)

Prostředí i komunikace s hotelem v pořádku, výborná kuchyně. Navštívili jsme bazén a půjčili si trochu postarší bicykly, ktere jsme si museli nafouknout. Lanovku jsme bohužel nemohli využít ani jeden den pobytu, neboť z technických důvodů nefungovala. Prostředí hotelu i výhled úžasný. Personál milý.

Vynikající (Ladislav L.)

Prostredie vynikajúce. Pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Služby a personál výborne.

Vynikající (Timea Z.)

Krásny výhľad z hotela, útulná čistá izba i kúpeľňa, čistota pri bazéne, výborná strava. Určite sa este vrátime.

Vynikající (EVA ?.)

Personál bezvadný. Domluva se slečnou i po Česku, zrzavý číšník neměl chybu vstřícný ochotný pomáhal při řečnické konverzaci a rychlí byl prostě kde bylo potřeba. Hotel nad očekávání, pokoj jsme měli s výhledem na hory, moje srdeční záležitost. Prostě vše jak má být.