Dopřejte si chvíle relaxace daleko od každodenních shonů v rakouském Lainachu. V Hotelu Margarethenbad **** si užijete neomezený vstup do wellness, blahodárnou uvolňující lázeň, tenis i lyžování v okolních ski areálech. Rakouské Alpy už čekají.

Aktivní odpočinek v podobě lyžování i curlingu

V blízkosti hotelu se nachází kluziště, kde je možné si zahrát curling. Také zde najdete dráhu určenou pro sáňkování, kterou můžete sjíždět i ve večerních hodinách.

Krásná alpská příroda přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Hotel Margarethenbad **** je výborný výchozí bod pro každodenní lyžování, v okolí se totiž nachází několik lyžařských oblastí. Běžkaři zase ocení skvěle udržované dráhy vedoucí až na ledovec Mölltal.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk S.)

Vše na úrovni, čistota, úklid, bazén, strava a personál ochotný přátelský a slušný. Určitě mohu každému doporučit. Je dobré koupit korutanskou kartu. Za 2 dospělé 88 eu a 1 dětská 23eu=111 eu které jsme použili na vstupy a lanovky. Navíc jsme kartou ušetřili 126 euro. Ke kartě dostanete katalog slev a pak už stačí mít jen dobré počasí.

Vynikající (Lukáš B.)

Pokoje super, stravování super, personál super, jen by nebylo na škodu, kdyby wellness bylo otevřeno déle, než do 19:00. Jinak si nemůžeme na nic stěžovat.

Vynikající (Martin L.)

Pobyt bez problémů, obsluha milá a příjemná a umí i Aj jazyk což je fajn. Kuchyně výborná a bohatá co se polopenze týče. Všechny služby z kupónu byli splněny. Co se týče přírody a okolí, pro člověka který je v alpách poprvé - nedá se popsat, musí se zažít a vidět. Mohu jen doporučit. Cena přes Travelking dobrá.

Vynikající (Michal S.)

výborná destinace, s vydatnou polopenzí a spoustou možností vyžití ve volném čase.

Skvělé (Vladimír K.)

Pobyt byl příjemný, vše, ubytování, jídlo i personál příjemné. Problém je jediný v tom, že inzerován byl bazén, konečně i v tomto dotazníku je tak prezentováno, ale bazén je v provozu jen v letních měsících. To nám hned na začátku zkazilo trochu náladu. Jinak OK.

Vynikající (Veronika H.)

Krásne prostredie Álp, velmi milý personál, vynikajúca domáca strava, ubytovanie, wellness. Všetko bolo perfektné a užili sme si krásne chvíle.

Vynikající (jiri S.)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Vynikající (Jana V.)

Vše bylo úplně super. Ubytování krásné, personál velmi vstřícný a milý. Strava výborná. Doporučuji. Krásné výlety do hor.