Krásné okolí penzionu

Penzion se nachází na jižním svahu s nádherným výhledem na Schladmingské Taury. Pobyt v této lokalitě je tak ideální pro všechny milovníky turistiky či cyklistiky - okolí nabízí nespočet cyklostezek pro zdatné i méně zdatné cyklisty. Rozhodně byste neměli zapomenout na návštěvu městečka Hallstatt, které patří do světového dědictví UNESCO.

Výhodná karta Sommercard - atrakce zdarma

Doporučujeme pořízení karty Sommercard, která poskytuje volný vstup na více než 100 parádních atrakcí a až 50% slevu u více než 100 partnerů. A kam se díky kartě můžete podívat?

  • Na ledovec Dachstein a jedinečný vysutý most i ledový palác.
  • Reiter Alm - turistickou trasu okolo 5 nejkrásnějších jezer.
  • Na největší vodopády ve Štýrsku.
  • Na soutěsku Silberklamm.
  • K horskému jezeru Giglachsee.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra V.)

Prostředí velmi pěkné a odpovídalo popisu. Obdrželi jsme všechny kupóny. Strava velmi dobrá - velmi chutná. Personál velmi ochotný a příjemný. Okolí Ramsau je co vidět.

Vynikající (Ivo H.)

S prostředím penzionu jsme byli spokojeni, pokoj byl prostorný, čistý, s krásným výhledem na okolní hory. Personál byl velmi vstřícný, opravdu se moc snažili, abychom se tam cítili dobře. Ochotně poradili při výběru turistických tras. Stravování bylo jen průměrné, večeři jsme si zakoupili jen jednou, nebylo to odpovídající ceně, tak jsme pak chodili již mimo penzion. Celkový dojem ale velmi dobrý, doporučujeme.

Vynikající (Edita N.)

Dostali sme všetko, čo bolo v kupóne uvedené, personál veľmi milí a ústretoví, odporúčam navštíviť čo najviac turistických chodníkov- Alpy sú krásne a treba na to dostatok času t,j, oplatí sa dlhší pobyt.

Vynikající (Barbora T.)

Jedním slovem DOKONALÉ :-) nádherné prostředí, ubytování příjemné, čisté, mnoho možností, kam vyrazit na výlety a s kartou Sommercard jsme ušetřili spoustu peněz. Byli jsme celkově moc spokojení.

Vynikající (Milan M.)

Prostředí nádherné, personál velmi příjemný a milý a česky hovořící. Pobyt byl přesně takový, jak je popsáno v nabídce. Se službami naprostá spokojenost, na výlety nám nejen poradili, ale i provedli rezervace třeba na lanovku na Dachstein. Vynikající je Sommercard, která ušetří opravdu hodně peněz. Malý a velmi příjemný hotýlek, navíc hovořící česky, strava je domácí a vždy pečlivě připravená. V jednom týdenním pobytu jsme nezvládli ani navržené výlety.

Vynikající (Jana A.)

Krásné prostředí, příjemný personál, výborná strava. Určitě doporučuji a ráda se sem vrátím.

Vynikající (Jiří Stanislav K.)

S pobytem v penzionu Savisalo jsme byli max. spokojeni. Nachází se ve velmi krásném prostředí. Personál je velmi vstřícný a snaží se zodpovědět na veškeré dotazy ať se týká čehokoliv. Pokoje jsou útulné, čisté a pro nás, milovníky turistiky a přírody - s nádherným výhledem do kraje. Trošku nás zaskočilo nestálé počasí, ale díky široké nabídce "Sommerkarte" jsme si pobytu užívali po všech stránkách. Jen čas, který byl neúprosný poněkud pochyběl :-(!

Vynikající (Simona N.)

Krásné místo, velice vstřícný personál, výborná strava. Díky kartě summercard jsme mohli absolvovat spoustu krásných výletů. Jediné, na co bych všechny ráda upozornila je, že v jeden den se karta může použít pouze na jednu lanovku.

Vynikající (Miroslav R.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, personál milý a ochotný, poradili i s výlety po okolí a s rezervaci lanovky. Všude bylo čisto a útulno. Přikoupili jsme si i večeře a i ty neměli chybu, velice chutné, krásně naservírované, veliké porce a vždy bylo co si vybrat. Všem velice doporučujeme. Oblast je vybraná dobře, je tam mnoho možností co vidět a navštívit, jenom týden nám však nestačil a tak určitě příští rok přijedeme znovu. Touto cestou chceme ještě jednou poděkovat personálu penzionu, že i když jsou jenom ve třech, tak dělají všechno pro spokojenost klientů. Moc děkujeme.

Skvělé (Darja J.)

Byli jsme se vším spokojeni, jediná výtka je ta, že slevová karta měla platit už den v nástupu, ale dostali jsme ji až druhý den ráno.