Užijte si letní pobyt v oblíbeném Hotelu Alpen Arnika *** uprostřed krásné přírody Rakouských Alp. Dítě do 14,9 let má ubytování s vámi zdarma, v hotelu je navíc český personál, takže se budete cítit jako doma.

Okolí je jako stvořené pro pohodové procházky, náročné tůry i projížďku na kole. Pokud tedy hledáte aktivní dovolenou uprostřed krásné přírody, je Hotel Alpen Arnika *** tím pravým místem pro vás.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Markéta H.)

Ano, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Výborný personál, ochota a vstřícnost. Výtečná kuchyň, zajištěna bezproblémová bezlepková strava. Nádherné výlety v okolí. Prostě doporučuji.

Skvělé (Jakub J.)

Mimo sociální zařízení na pokoji nemám žádnou výtku. Jde o dost malou místnůstku a pro mých 190 cm to nebylo zrovna pohodlné. Co se týče jídla a personálu jsme byli naprosto spokojeni. Lidé (personál) příjemní a ochotní a jídlo bylo vynikající.

Vynikající (Pavel P.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné včetně milého personálu. Pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava byla výborná. Sauna by zasloužila větší péči v úklidu sprch apod. Lyžování a počasí úžasné.

Vynikající (Lucie N.)

Maximální spokojenost, personál je velice ochotný, usměvavý. Strava výborná!!!! Okolí hotelu je nádherné. Určitě všem doporučuji :-)

Vynikající (Miluše M.)

Pokud jde o prostředí - tak to ani nelze slovy vyjádřit jak je božsky krásné /odpovídalo popisu/. Jistě k tomu přispělo i super nádherné počasí po celou dobu našeho pobytu. Možnosti výletů do okolí jsou veliké a co se týče pamětihodností, tak ty jsou opravdu impozantní. Samotný hotel a jeho prostředí jsou obojí moc pěkné, velmi čisté a udržované. Pokoj byl velmi čistý, pohodlný s příjemným ležením. Personál si zaslouží zvláštní hodnocení - ani jednou během pobytu jsme neměli jediný problém a to jak s přesností, tak i s kvalitou obsluhy. Personál je velmi mladý kolektiv a o to více si ceníme jeho profesionálního přístupu a vystupování. Jeho vedoucí, slečna Tereza Jarošová, je velmi příjemná, komunikativní a zdatná pracovnice. Nemohli jsme vytknout sebemenší chybu a to je co říct! /sám jsem pracoval v hotelích přes 20 let/.

Vynikající (Zdenka K.)

Letos jsme zde s rodinou byli podruhé. Moc se nám tady líbí a hotel vřele doporučujeme.

Vynikající (Jana H.)

Hotel zodpovedal predstavám (z hotela priamo na zjazdovku), a presne podľa kupónu. Veľmi ochotný personál - mali sme pripravené izby napriek skorému príchodu, pri odchode možnosť odubytovať sa neskôr (naše izby neboli obsadené ďalšími hosťami), bez poplatku. Jeden deň k polpenzii navyše polievka na obed. Pred pobytom sme dostali veľmi podrobné informácie od hotelového personálu. Výborná strava, možnosť sauny.

Vynikající (Tereza T.)

Klidný pokoj, vstřícný personál, chutná kuchyně, rodinná atmosféra, krásné okolí. Nevyšlo nám počasí, ale v létě to musí být nádherná dovolená se vším všudy. (hory, jezera, tůry, dobré jídlo). Určitě doporučíme dál.

Vynikající (František L.)

Hotel byl moc útulný a čistý. Jídlo chutné a bylo ho dost. Personál byl mladý a skvělý. Česko-slovenský tým personálu překonal naše představy o službách. Neustálý úsměv a ochota. Kéž by to bylo i v Čechách. Výlety po okolí: doporučuji město Hallstatt - nádhera, Bad Ischl a z turistických výletů určitě Dachstein a Hinterstoder.

Vynikající (Jarmila C.)

Vše bylo naprosto perfektní. Personál milý, usměvavý, ochotný. Strava vynikající. Hotel byl čistý v krásném prostředí. Moc se nám tam líbilo a časem bychom se rádi ještě jednou do tohoto hotelu vrátili.