Parádní pobyt v rakouské metropoli si užijete v moderním HB1 Design & Budget Hotelu s bohatou snídaní, která se servíruje ve střešní jídelně s výhledem na zámek Schönbrunn. Do centra města se dostanete za 15 minut.

Vídeň nadchne milovníky kultury i památek

Vídeň je lehce dostupná metropole, která nabízí nespočet zajímavostí od kulturních až po ty historické. K tomu navíc parky plné zeleně a romantické kavárny s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a dortem sachr.

Večer můžete zajít do Opery, Volkstheater nebo Burgstheter, kde před začátkem představení můžete koupit lístky jen za pár eur. Pokud navštívíte město s dětmi, může vás zaujmou Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropické fauny a flóry.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimira R.)

Hotel bol fajn, len na ranajky chýbal večši výber teplých jedál (bola iba praženica) a sladké, len vianočná, ktorá sa hneď minula.

Vynikající (Jana M.)

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava báječná. Personál milý a vstřícný. Děkujeme a v budoucnu se ubytuji na stejném místě.

Vynikající (Alena R.)

nadmieru spokojní so službami zo strany Travelkingu aj poskytovateľov. Zariadenia zodpovedajú popisu v ponuke.

Vynikající (Dana U.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, byli jsme v tomto hotelu s manželem již podruhé, vše perfektní!!!!

Vynikající (Marie A.)

Spokojeni jsme byli moc, nejvíce nás uchvátil nádherný výhled na překrásnou stavbu v zahradách zámku Schoenbrunn - Gloriette z restaurace hotelu, kde jsme každé ráno snídali a snídaně byly opravdu skvělé.

Vynikající (Adriana K.)

Pobyt splnil očakávania - izby a hotel zodpovedali popisu, poloha hotela výborná. Raňajky boli štandardné, dostatočný výber. Personál hotela bol ústretový, počas pobytu sa nevyskytli žiadne problémy.

Vynikající (Gabriela B.)

Hotel môžem hodnotiť iba v superlatívoch vrátane prostredia v blízkosti Schonbrunnských záhrad, výhľadu, čistoty, moderného interiéru a vybavenia (akurát chýbala chladnička na izbe, ale oceňujem skvele nastavenú klimatizáciu), ochotného personálu.

Vynikající (Marian P.)

Vsetko suhlasilo, bolo to fajn, ubytovanie odpovedalo popisu. Dakujem za pomoc pri rezervacii, to velmi ocenujem, okamzita reakcia na mail s dotazom, vyborne.

Vynikající (Michaela S.)

Byli jsme velice spokojeni. Hotel krasny. V okoli nam chybela moznost teple stravy. V hotelu neni moznost veceri a v blizkosti hotelu jen pizzerie.

Skvělé (Jana M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo inzerováno, personál hotelu byl ochotný.