Dovolená ve městě Ráb

Vydejte se za vysněným odpočinkem do Země vod! Maďarské lázně Györ s českým názvem Ráb vám přinesou jedinečnou příležitost zapomenout na všední starosti. Vyberte si pobyt v městečku Ráb a dopřejte si relax v termálech, které prospějí i vašemu zdraví.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Za odpočinkem, ale i léčbou zdravotních problémů se vydejte do maďarského města Ráb, který patří mezi nejkrásnější maďarské metropole. Vedle překrásného barokního centra se spoustou památek tu najdete i proslulé lázně s termály a širokou škálou wellness procedur.

Proč se vydat za relaxem do lázní Ráb?

Györ nebo Ráb. Ať už oblíbené západomaďarské město budete nazývat jakkoliv, dovolenou užijete naplno. Historické centrum uspokojí všechny milovníky historie. V jádru města stojí plno rekonstruovaných domů, kterým dominuje věž biskupského paláce. Zvláštní stavbou je rovněž eklektická katedrála Panny Marie nebo nejhezčí barokní dům v celém městě – Opatský dům.

Největším lákadlem jsou jednoznačně místní lázně Rába Quelle, které vás zvou k odpočinku ve 3 termálních a 5 zážitkových bazénech. Zábavu i relax si tady užijete po celý rok, v létě na čerstvém vzduchu a v zimě uvnitř. Koupele v bazénech prospějí vašemu zdraví, jde totiž o léčivé prameny z hloubky až 2000 metrů. Pokud si vyberete hotely propojené s lázněmi, budete to mít za hýčkáním sotva pár kroků.

Díky wellness pobytům si odpočinete od všedních starostí a načerpáte nové síly. Pokud vyrazíte v páru čeká vás tu mnoho romantických chvil jak při wellness, tak při toulkách živým centrem města. Zábavu si tu užijí i rodiny s dětmi, které se mohou těšit na zábavné atrakce i komfortní zázemí.