Pobyt na prodloužený víkend 28. - 31. října

Prodloužený víkend 28.10.2021- 31.10.2021 znamená více času pro vás a vaše blízké, ale také více času na relaxaci či poznávání. Využijte svátek, který spadá na čtvrtek 28.10. a odpočiňte si ve wellness, lázních nebo doplňte energii na netradičním výletu dle svých preferencí. Z naší široké nabídky pobytů si určitě vyberete ten pravý.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu je velmi pěkné, personál vstřícný, všude čisto. Byli jsme spokojeni se službami, vše proběhlo hladce. Výborná strava. Také lokalita hotelu je výhodná, v klidném prostředí, přesto blízko všem lázeňským zajímavostem. Doporučujeme.”

5/5
(Dagmar P. - Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Skvělý hotel s bohatým wellness a spoustou aktivit. Personál je profesionální a milý. Pokoj byl každý den uklizený, měli jsme pohodlnou postel a ten výhled z pokoje - nádhera! I na jídle jsme si moc pochutnali. Ve wellness jsou dva bazény a hodně saun, takže můžete v klidu relaxovat. Během pobytu jsme navštívili dobrodružné Tapolca Lake Cave Visitor Centre, což je vzpomínka na celý život. A ve městě se nám moc líbilo jezero obklopené restauracemi, kde si můžete udělat po jídle hezkou procházku.”

Tamas Tutkovics
Obchodní tým