O ubytování

Nově postavený, luxusní hotel Sopotorium Medical Resort **** se nachází v tiché čtvrti města Sopot, 250 m od pláže Baltského moře, 800 m od nejbližšího městského parku a 2500 m od centra města. Blízkost centra města a pohodlný přístup k Gdyni a Gdaňsku vám umožní volně objevovat kouzlo Trojměstí. Sopoty ale rozhodně mají co nabídnout samy o sobě - krásné lázně, Sopot fontánu s bromidovým pramenem, nejdelší dřevěné molo v Evropě, anebo známý International Song Festival.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v klimatizovaném dvoulůžkovém pokoji Classic se vším, co potřebujete k ničím nerušenému, luxusnímu pobytu. V každém z nich najdete TV s plochou obrazovkou, WiFi připojení, trezor, minibar, příslušenství k vaření kávy a čaje, pracovní stůl s pohodlnou židlí a lampičkou, křesla s konferenčním stolkem a vlastní koupelnu se sprchou, fénem, županem a přezůvkami.

Na čem si pochutnáte?

Sopotorium Medical Centre má vlastní restauraci a café bar, v nichž se snoubí chutě zejména polské a středozemské kuchyně, ale zároveň s ohledem na správné výživové hodnoty. Místní tým kuchařů tvoří profesionálové ve svém oboru a na menu je to znát.

Město Gdaňsk Tip na výlet

Gdaňsk je krásné, historické, přístavní velkoměsto na břehu Baltského moře u Gdaňského zálivu v Polsku. Ne nadarmo se mu přezdívá historická perla polského severu, Gdaňsk hrál důležitou roli v mnoha událostech nedávných dějin. Jedná se o jedno z nejstarších měst v Polsku a zároveň i nejznámější z trojice měst, které se běžně říká Trojměstí (polsky Trojmiasto), dalšími dvěma městy jsou pak Sopoty a Gdyně. Pokud toužíte po aktivní dovolené u moře, návštěva Gdaňsku může být tou nejlepší volbou.

Co nevynechat v Gdaňsku?

  • Malý poloostrov Westerplatte, kde 1. září 1939 začala druhá světová válka
  • Gdaňskou radnici se zvonkohrou, ze které v poledne uslyšíte Schillerovu Ódu na radost, v ostatní hodiny během dne zase jiné melodie
  • Hlavní náměstí Dlouhý trh (polsky Długi targ) s Neptunovou fontánou z roku 1633
  • Věž Mariánského kostela, z níž si Gdaňsk můžete prohlédnout z výšky
  • Jednu z největších zoologických zahrad v Polsku
  • Některé z mnoha muzeí, přístav s jedinečnou architekturou a majákem
Více informací

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness se vám dostane přistup do solankového bazénu s léčivou vodou, finské sauny, vířivky a posilovny. Nicméně už jen samotná poloha hotelu je sama o sobě relaxační, Baltské moře totižto není jen o koupání, ale o inhalaci mořského vzduchu nasyceného jódem. Celou oblast lze nazvat vzdušnými lázněmi.

Cestujete s dětmi?

Hotel má k dispozici venkovní dětské hřiště.

Sopotorium Medical Resort ****

Bitwy Pod Płowcami 52, Sopot
Polsko

+48 58 353 5903

rezerwacje@sopotorium.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 zł/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 60 zł/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,3 km
Zastávka
10 m
Aquapark
4,6 km
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet