Víte, že do lázní Długopole Zdrój můžete vyrazit na relaxační pobyt i aktivní dovolenou v jakémkoliv ročním období? Únik od každodenního shonu, schlazení v bazénu, skvělá polopenze i stylové prostředí, které vás uchvátí, to je jen část lákadel této nabídky. Ubytováni budete v luxusním Hotelu Spa Medical Dwór Elizy ***.

O ubytování

Hotel Spa Medical Dwór Elizy *** se nachází v okouzlující kladské přírodě jen 7 km od hranic s Českem. Vydejte se na hrad Międzylesie (14 km) s jedinečnou strašidelnou prohlídkou, na zámek Gorzanov (17 km) či k vodopádu Wilczki (13 km). V městečku Kletno (30 km) na vás čeká medvědí jeskyně, oblíbené lezecké centrum či uranový důl. Pěšky i na kole můžete zdolat také Velkou Deštnou (22 km), nejvyšší horu Orlických hor, na jejímž vrcholu leží nová rozhledna s fantastickým výhledem. O dostatek sportovního vyžití během zimy se postarají lyžařské areály Biała Woda (20 km), Zieleniec (27 km) či Lądek-Zdrój (22 km).

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v komfortních pokojích, které mají předsíň a vlastní koupelnu. K vybavení dále patří LCD televize, telefon, WiFi připojení a lednice.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je také příjemná restaurace. Ráno si zde pochutnáte na bohatých bufetových snídaních. Během dne si můžete vybírat lahodné pokrmy evropské kuchyně z jídelního lístku nebo si dopřát vynikající kávu a domácí zákusek v kavárně. Brzké večeře mají rovněž podobu bufetu.

Kde budete relaxovat?

Pokud zatoužíte po odpočinku, je zde pro vás hotelové wellness s vnitřním bazénem s tryskami a finskou i parní saunou. Zpříjemnit den si samozřejmě můžete několika druhy masáží a kosmetických procedur. V nabídce jsou rovněž speciální wellness procedury pro muže a děti.

Cestujete s dětmi?

O malé hosty bude během celého pobytu skvěle postaráno. Personál vám na přání ochotně půjčí vybavení pro děti jako postýlku, nádobí, přebalovací pult či přikrývky. Spousta her a zábavy čeká v herně, knihovně s dětskými knížkami a především na rozlehlém venkovním hřišti se spoustou atrakcí. V hotelu probíhají také animační programy, a tak nuda rozhodně hrozit nebude. Ve wellness je několik procedur připravených jen pro děti.

Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

ul. Zdrojowa 22 , Długopole-Zdrój
Polsko

+48 74 8120840

recepcja@dwor-elizy.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 10 zł/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
15 km

Tipy na výlet

Lázeňský park Długopole Zdrój Tip na výlet

V centru lázeňského střediska Długopole Zdrój se nachází zajímavý park, který je ideální pro klidnou procházku. V roce 2012 prošel kompletní renovací. Jeho předností je obrovské množství různých druhů dřevin včetně velmi starých stromů. Nacházejí se tady menší rybníčky, vyhlídky i fontána. V parku jsou sanatoria, amfiteátr a lázeňský dům s kavárnou.

Stacja Narciarstwa Biegowego Spalona
Międzygórze
Soví hory