Nechte se rozmazlovat v Lázních Medical Sensus v Polanica-Zdróji. Lázně se zaměřují na vodoléčebné procedury, ty svoje si vyberete sami. Čeká vás chutná polopenze v bio restauraci i neomezený vstup do fitness. Hotel stojí přímo u lázeňského parku.

Moderní centrum lázeňství

Lázně Medical Sensus se nachází v klidné části města Polanica-Zdrój pouhých 100 metrů od lázeňského parku. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, jsou moderně zařízené a na všech najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na jídle si pochutnáte v hotelové restauraci Bio-Restauracja s výhledem do parku.


Od hostů z Booking.com získaly Lázně Medical Sensus skvělé hodnocení 8,8/10.


Odpočinek, léčba i sport na jednom místě

Lázně kombinují dlouholeté zkušenosti a moderní medicínu, a kromě ubytování nabízí vodoléčebné procedury, masáže a léčebné kúry včetně balneoterapie, vodoléčby a speciálních koupelí. Kondičku si můžete udržovat ve fitness, k dispozici je také rehabilitační zóna s fyzioterapeuty.

Tipy na výlet

Polanica-Zdrój

Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Zieleniec Ski Arena

Jedno z největších lyžařských středisek v celém Polsku, Zieleniec Ski Arena, se nachází v nadmořské výšce 800 - 960 metrů a může se pochlubit extrémně dlouhou lyžařskou sezonou trvající až 150 dnů v roce. 27 vleků a lanovek obsluhuje 22 kilometrů dokonale upravených sjezdovek. Díky osvětlení je zde možné lyžovat až do pozdních večerních hodin a sjezdovky mají několik stupňů náročnosti, aby si zde přišel na své začátečník i profesionál.

Kladské kostely

V Kladsku najdete kostelů hned několik: např. Kostel sv. Jiří a sv. Vojtěcha, Františkánský kostel a klášter a Farní kostel Nanebevzetí Nejsvětější Panny Marie. Historie všech přitom překračuje mnohá staletí. Například základní kámen Farního kostela Nanebevzetí Nejsvětější Panny Marie byl položen už v roce 1344, stavba podle některých pramenů údajně začala už před koncem 12. století. Rozhodně se sem neváhejte vypravit, pokud ne pro tu duchovní stránku, tak pro tu historickou a architektonickou. Taková chrámová loď Kostela sv. Jiří a sv. Vojtěcha stojí za prohlídku.

Lázně Medical Sensus

Bolesława Chrobrego 1A-3, Polanica-Zdrój
Polsko

+48746674910

recepcja@medicalsensus.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 30 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,38/5
Celkem 8 hodnocení