Hotel Bachledówka *** je obklopený různými ski areály. Nejbližší z nich je jen 1 km od vás - Ski resort Budz. 7 km je to pak do Ski resortu Suche, 12 km do Ski resortu Witów-SKI.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Anna Němečková N.)

Vše bylo naprosto nádherné, pokojíček sice malý, ale nám to stačilo. Jídla bylo dostatek a obrovský výběr. Nádherné prostředí i krajina, jeli bychom znovu.

Vynikající (Peter B.)

Spokojnosť mňa a mojej rodiny vyjadruje už len to, že už sme tam boli štvrtýkrát a hotel si stále udržiava vysokú latku čo do čistoty a stravy. Veľmi príjemný je aj personál. Ani do budúcna nevylučujem, že tam znova pôjdeme.

Vynikající (Vladimir B.)

Samotné prostredie okolia hotela nie je okrem výhladu na Tatry ničím zaujímavé, ale kto vyhladáva príjemný pobyt v pomerne novom hoteli, s výborným wellnes a výbornou kuchyňou, pre toho je tento pobyt ideálny.

Vynikající (Peter B.)

Bol to už náš tretí pobyt. Príjemné prostredie hotela, čistota, výborná strava. Dobrý wellness.

Vynikající (Radka P.)

Vše v pořádku, jídlo skvělé, pokoj útulný. Jediné co nám vadilo bouchání dveří od pokojů v pozdních hodinách, když se všichni vraceli. Sauna fungovala jen jedna. Doporučujeme výlet na Kasprowy wierch.

Vynikající (Jana L.)

Pri výbere wellness pobytu, konkrétne tohto sme boli maximálne spokojní a prostredie hotela nádherné, strava výborna, ústretoví i milí personál. A na záver ak smiem/smieme poradiť, určite ak budete mať čas a chuť, choďte na výlet do Krakowa - námestie, hrad Wawel, Katedrála Wawel.

Vynikající (Markéta F.)

Prostředí i okolí hotelu krásné - výhled na Tatry. Hotel čistý, útulný, bezbariérový. Milá paní recepční - vše ochotně vysvětlí. Wellness přeplněné, byli jsme zde v termínu podzimních prázdnin, takže mnoho rodin s dětmi. V bazénu se nedalo hýbat a z toho 1/3 zabrána plavčíkem pro nácvik plavání s dětmi. Sauna taktéž jedna nefunkční. Strava výborná, ale zde platí pořekadlo, kdo dřív přijde. Všimla jsem si pokud host upozornil obsluhu, jídlo bylo doplněno. Jeden večer byl animační program s vystoupením místní horské kapely - milé zpříjemnění pobytu - nebylo uvedeno na kupónu, přesto zdarma. V okolí stojí za navštívení horské lázně Chocholowskie a vrchol tater Kasprowy Wierch.

Skvělé (Vladiámír S.)

To co bylo nabízeno odpovídalo skutečností. Malým nedostatkem oproti minulým návštěvám hotelu byla u večeře velice malá nabídka.

Skvělé (Kamil M.)

Navenek vypadá hotel luxusně, pokoje už odpovídají třem hvězdičkám a jsou ve stylu ubytoven. Bazén a sauny jsou pěkné a splnily očekávání. Personál vstřícný, jídlo formou bufetu bylo chutné a pestré, jen tam platilo přísloví, kdo zaváhá.

Skvělé (Renata Baronová B.)

Prostředí hotelu velmi hezké, čisto, útulno, personál ochotný, laskavý. Jen v námi objednaném termínu prováděli běžnou údržbu wellness, tudíž voda byla velmi cítit chlórem.