Léčivé prameny i výlety do přírody

Lázeňské městečko se specializuje na léčbu různých nemocí. Máte-li například potíže s játry, žlučovými cestami, zažívacím ústrojím, krevním oběhem či pohybovým ústrojím, neváhejte zkusit léčebnou sílu zdejších léčivých pramenů. V okolí lázní jsou hned tři prameny, které se využívají ke zlepšení zdravotního stavu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jadwiga J.)

Hotel měl pěkné vybavení, pokoje velice pěkné, personál poskytoval nadstandard služby, co bylo na kuponu uvedeno, tak jsme obdrželi.

Vynikající (Josef H.)

Se všemi službami jsem byl velmi spokojený. Není to první dovolená v Polsku a vždy maximální spokojenost.

Skvělé (Vladimír J.)

Druhý týden v květnu jsme strávili pět dní (4 noci) v hotelu SPA Medical Dwór Elizy, Dlugopole - Zdrój. Prostředí renovovaného hotelu bylo hezké včetně pokojů, restaurace a wellness bazénu s možností odpoledne využívat saunu a páru. Se stravou (polopenze) a hotelovým personálem jsme byli bez výjimky spokojeni. Trochu jsme postrádali aspoň jeden český TV program. Celá lázeňská obec (i s hotelem) se nachází v hezké krajině umožňující pěší procházky.

Vynikající (Zdenka P.)

Vynikající volba při výběru pobytu. Dlugopole Zdroj je malé lázeňské městečko, s nově upraveným parkem, lázeňskou halou s pramenem léčivé vody a výbornou polohou k výletům po okolí. Příroda tu je nedotčená, málo lidí, klid a pohoda. Doporučujeme vyrazit do kopců , například na Schronisko Jagodna. Hotel Dwor Elizy je skutečně luxusní. Byli jsme velmi spokojeni se vším, co nám bylo dle kuponu nabízeno. Ubytování, strava i wellness. Snídaně formou bufetu, velký výběr kvalitních potravin, večeře též formou bufetu, vynikající. Po výletu možnost využití sauny, páry, bazénu, bezva relaxace. Personál milý, vstřícný. Vřele doporučujeme.

Vynikající (Petr V.)

Prostředí hotelu bylo super. Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava a služby byly na velice dobré úrovni. Personál hotelu byl velice ochotný. Jediné co lze vytknout, je WC u bazénu, bylo by potřeba častěji provádět úklid a použít dezinfekční prostředky.

Vynikající (Eva ?.)

Prostředí hotelu příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Strava moc dobrá, švédské stoly, všeho dostatek. Personál hotelu milý.

Vynikající ( Bohumil Z.)

Velmi dobře až na to, že v době našeho pobytu se v hotelu porouchal výtah a tak jsme museli do 4 patra po schodech po svých. Za to ale personál nemohl!

Vynikající (Leon Homola H.)

Pobyt na tomto hotelu byl jedním slovem "úžasný". Ubytování bylo ideální, jídlo velice chutné formou bufetu. Personál byl velice vstřícný i přes jazykovou bariéru, ale vždy jsme se pochopili.

Vynikající (Michaela V.)

Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, ochotný personál. Bohužel komunikace a televize pouze v polštině. Měli jsme trochu problém s překlady u masáží. Časy u wellness má hotel jiný než se uvádí na stránkách. Ale jinak pěkný pobyt.

Vynikající (Zdena Z.)

Hotel je luxusní, v krásném a klidném prostředí, poskytnuté služby na úrovni, personál velice milý a vstřícný, skvělé jídlo. Maximální spokojenost!