Přijeďte za romantikou a wellness do Polska. Nemusíte daleko, jen 10 minut od hranic s ČR vás čeká moderní ubytování s vířivkou, saunou, parní lázní, fitness a polopenzí v krásné restauraci. Získáte i vstup do bazénu.

Získáte také vstupenku na hodinu do bazénu v hotelu Jan Kazimierz minutu chůze od ubytování. Doporučujeme tuto aktivitu spojit s procházkou po lázeňském parku a městečku. Natrefíte třeba na krásnou fontánu, která v noci hraje všemi barvami.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslava S.)

Hotel je vkusně, moderně vybavený. Pokoj čistý, voňavý (ale bez lednice). K dispozici je wellness (pára, sauna, vířivka), fitness místnost, kulečník, bowling, hrací koutek pro děti. V době našeho pobytu se nám zdála studenější voda ve vířivce a jeden den nebyla v provozu sauna. Příjemný byl bonus ve formě hodinového pobytu ve wellness ve vedlejším hotelu (v ceně voucheru). Jídlo bylo v dostatečném množství, chutné, čerstvé. K večeři byl podávám džbán s vodou a plátky citrusů, 3 druhy čaje (vše v ceně polopenze), což nás příjemně překvapilo. Doporučujeme: výletním vláčkem do lyžařského střediska Zieleńec nebo turistiku v Torfovisku pod Zieleńcem (rašeliniště).

Skvělé (Vladimír J.)

Prostředí hotelu odpovídalo našemu očekávání (popis Travelkingu, recenze návštěvníků). Během pobytu jsme každý den využívali wellness vybavení (sauna, vířivka a v jiné budově bazén). Se službami personálu a nabídkou jídel jsme byli spokojeni. Trochu nám vadilo, že televize nenabízí ani jeden český program.

Vynikající (Veronika H.)

Hotel byl krásný. Pokojíčky malinké, ale čisté! Nejeli jsme svůj čas trávit na pokoj, takže za mě to nebyl velký nedostatek. Restaurace krásná, jídlo báječné, personál příjemný, wellnes nové, moc hezké. V okolí hotelu se rozrůstá ubytování, takže místy staveniště, ale jinak mi přijde všechno krásně upravené, nové. Líbilo se nám a určitě se vrátíme :)

Vynikající (Hana Horká H.)

Prostředí hotelu pěkné, personál v pohodě - příjemný a ochotný. Musím pochválit stravu. Naprosto vynikající. Jenom jeden drobný nedostatek byly ručníky. Každý host má na pokoji jeden ručník a jednu osušku na celý pobyt. Při návštěvách bazénu, sauny, vířivky atd. je to málo.