Zažijte jedinečný relaxační pobyt ve 3* penzionu uprostřed nespoutané přírody polských Tater. Užijte si polopenzi, moderní wellness se saunou a vířivkou přímo v hotelu. Oceníte také vstup do termálů a možnosti výletů.

Využijte blízkosti hned několika ski areálů a užijte si lyžování. Nejbližší ski areál je jen 3 km od hotelu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr P.)

Penzion je krásný, čistý, milí lidé. Výborná kuchyně, moc nám chutnalo. Pokoj bez klimatizace vůbec nevadil, uvnitř je příjemně. Jediná drobná výtka je, že není moc wellnes. Na celý penzion je jedna "větší koupelna" :-) s vířivkou a 2 saunami (pára a finská). Vířivka často obsazená, sauna bez ochl. bazénku, bez odpočinku po sauně. To se holt musí dohnat ve skvělé Therma Bania (sauny za příplatek 25 Zl). Celkově jsme byli moc spokojeni.

Skvělé (Michaela ?.)

Pěkné prostředí, milý a vstřícný personál. Děkuji. Wellness malinké a otevírací doba 17-20 nedostačující. Večeře velmi dobrá, snídaně luxusní. Pokoje vybaveny skromně, ale čisté. Chyběla mi rychlovarná konvice na pokoji.

Vynikající (Iveta ?.)

Náš pobyt se vydařil nad očekávání, vše bylo super! Jediná malá nedokonalost byla, že v čase našeho pobytu ještě nebyla sezóna, tudíž nefungovala restaurace v rámci hotelu, takže kafe, drink atp. nebylo možné, pouze snídaně a večeře v limitovaném čase. Doporučujeme návštěvu blízkých Therma Bania, korunu stromů v blízké Bechledce a samozřejmě Mořské oko.

Vynikající (Josef H.)

27.9-1.10.2018 Pobyt se nám velmi líbil, snídaně bohaté, večeře chutné. Všude čisto, personál byl vstřícný. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Využili jsme i hotelové wellness - pohoda. Taky počasí nám přálo, navštívili jsme místní termály a rovněž termály v Bukovině. V obou se nám líbilo, v Bukovině bylo levněji a nebylo tolik lidí - doporučuji. Chystáme se sem vrátit - jaro / léto.

Vynikající (Radek M.)

Se vším nadmíru spokojeni. Jak s ubytováním, stravou, personálem, prostředím. Tady se určitě vrátíme.

Vynikající (Robin Nesvadba N.)

Velmi krásný stylový hotel, resp. penzion. Všem vřele doporučuji. V zimě to tam musí být super!

Skvělé (Karel F.)

Hotel nový, pěkný, čistý. Strava výborná, zvláště bohaté snídaně. Jen inzerovaný wellness je pro kapacitu tohoto hotelu malý a nedostatečný. Pouze malá parní a finská sauna a maličká masážní vana, která navíc nebyla v provozu (prý porucha). Když je wellness otevřené jen od 17:00 hod. tak prostě svou velikostí nevyhovuje.

Vynikající (Stanislav S.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a stylové. Vše odpovídalo popisu v nabídce. Pokoje čisté, moderní a útulné. Personál byl vstřícný a milý, strava chutná a dostatečná. Jen termín večeře od 17 hodin by mohl být pozdější.

Vynikající (Ivana V.)

Luxusní dovolená, úžasné prostředí, v hotelu čisto, personál ochotný a usměvavý, vynikající strava. Není co vytknout, určitě pojedeme znovu.

Skvělé (Ludmila B.)

Pension Pod Kotelnica je na krásném místě. Ubytování pěkné, čisté, pohodlné postele. Strava byla vynikající. Za návštěvu stojí město Zakopané a Nový Targ. Mínusem je, že v pokoji nejsou sítě proti hmyzu, takže večer jsme honili obtěžující komáry a mouchy.