Dopřejte si pohádkový odpočinek v moderním wellness (bazén, vířivky, pára, relaxační místnost) v kouzelném městečku Kudowa-Zdrój s dlouhou lázeňskou tradicí jen 5 km od českých hranic. V ceně polopenze a masáž pro dva.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal F.)

Prostředí hotelu velmi hezké, krásná vánoční výzdoba, strava výborná, služby dokonalé, wellness výborný.

Vynikající (Jiří ?.)

Ve skutečnosti vše vypadalo jako na propagačních fotkách hotelu. V okolí hotelu je dostatek příležitostí jak vyplnit denní program mezi procedurami - muzea, kolonáda, cukrárny :-)

Vynikající (František R.)

Co se týká hotelu jako budovy, vybavení a umístnění bez připomínek super. Jídlo skvělé nemám co zkritizovat. Jen mi vadilo, že v takovém hotelu nikdo se kterým jsme se setkali nemluvil žádným jiným jazykem jen polsky. Po večeři jsme si chtěli dát kávu, ale číšník nás odkázal na lobby bar, kde jsme si kávu objednali, chtěli jsme preso a žena s mlékem a obsluha baru nám napěnila mléko párou na stroji a i přes upozornění, že nechceme kapučino nám číšník toto mléko dolil do obou hrnků a vytvořil bílou kávu, odmítl jsem a na dotaz proč nám nedal porcovanou kávu tak odpověděl, že ji nemá a ani se neomluvil za to, co vytvořil, po té jsme šli na kávu jinam. První den při snídani /jelikož jsme po víkendu v hotelu byli jen 3 páry/ nebyl bufet ale veliká obložená mísa, číšník se nás pořád na něco ptal polsky, a my mu nerozuměli asi po 15 minutách přišel pán ve svetru a řekl, že se číšník ptá zda nechceme udělat vajíčka.

Skvělé (Růžena K.)

Celý pobyt byl naprosto v pořádku, odpovídal nabídce. Stravování a služby neměly chybu. Personál milý a příjemný. Kudowa Zdroj je krásné městečko, na procházky jako stvořené, jen za hezčího počasí.

Vynikající (Vítězslav M.)

Pobyt v tomto hotelu opravdu nemá chybu, skvělé ubytování, výborná kuchyně, příjemný personál. Wellness služby bez chyby, doporučuji objednat předem. Při procházkách městem lze dojít přes Park Zdrojowy (Lázeňský park), k rybárně, nebo až ke Kaplici Czasek (kostnici), občerstvit se dobrou kávou a zákuskem v některé z kaváren na ulici Zdrojowa. My jsme při našem čtvrtém pobytu v hotelu zajeli na zámek Ksiaz u města Walbrych. Výlet opravdu stojí za to. V blízkosti zámku je také Palmiarnia (palmový skleník). Jediné negativum je krátký čas pobytu.

Vynikající (Eva K.)

S pobytem jsem byla velmi spokojená, personál milý, pokoje pohodlné a čisté, jídlo nemělo chybu. Bazén a vířivky by mohly být teplejší. Do městečka je kousek, krásné procházky parkem i po obchodech. Přijedeme zjara znova.

Vynikající (Jaroslava K.)

Pobyt byl luxusní všem doporučuji. Krásné prostředí jako na zámku. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, personál příjemný, pokoje luxusní s balkonem, jídlo velmi chutné, spousta zábavy i odpočinku.

Skvělé (Jiří Z.)

Ubytování a prostředí hotelu na vysoké úrovni, odpovídal popisu, poskytnutí služeb až na první den bylo dobré, porucha na vodovodním přívodu, bazén i jeho příslušenství nebylo v provozu. Večeře, chudé, snídaně byly chutnější. Personál průměr.

Vynikající (Věra L.)

pobyt odpovídal popisu prezentace personál hotelu ochotný ,jídlo vynikající celkové hodnocení na 120 %

Vynikající (Eliška O.)

Prostředí hotelu je velmi pěkné,personál příjemný, strava vynikající a také wellness na úrovni. Všem vřele doporučuji.