Objevte to nejlepší z Polska. V penzionu Pod Tatrami si užijete skvělé prostředí, navíc odsud máte všechno blízko: Zakopané, Tatry i Gorce. Užijte si vstup do skvělých termálů i slevu do aquaparku. Baby friendly penzion.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alice L.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše, co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Strava: snídaně bohaté, večeře menší porce, ale chutné. S wellness jsme byli maximálně spokojeni. Personál hotelu výborný. Tipy na výlet: muzeum voskových figurín v Zakopane.

Vynikající (Emília K.)

Pobyt sa nám páčil. Všetko bolo v poriadku. Prostredie krásne i keď pri ceste, ale neprekážalo to, mali sme krásny výhľad na Tatry. Služby, strava boli na úrovni.

Skvělé (Jiří S.)

Spokojenost, výborné jídlo, vstřícný personál. Jen pokoje by mohly být o něco větší.

Vynikající (Taťána K.)

Vše super, doporučuji. Na pokoji rychlovarná konvice, čaj, káva, nealko. Po celý den můžete v jídelně čerpat kávu čaj, šťávy. Jídlo super.

Vynikající (Marian C.)

Hotel splnil naše očekávání. Milý personál, jídlo OK, krásný výhled na Tatry. V blízkosti (cca 30 minut pěšky) termály: Goracy potok a Termy Szaflary. Navštívili jsme Goracy potok a velká spokojenost. Dobrá cena, oproti termálům v SK. Nebylo tam "narváno", příjemné prostředí. Pro rodiny s dětmi málo atrakcí - tobogánů.

Vynikající (Ján R.)

Pekný, čistý hotel, v tichom prostredí, mimo hlavných turistických centier - čiže dosť pokoj. Bohaté raňajky, personál ústretový.

Skvělé (Miroslav K.)

Personál byl vstřícný, wellness dle nabídky byl velmi dobrý, doporučuji výlet do města Zakopane.

Vynikající (Milada G.)

Prostředí hotelu je pěkné,personál příjemný,strava výborná,na snídaně velký výběr. Jen pokoje jsou miniaturní.

Vynikající (Milena A.)

Čisté, dobře udržované místo, velké pokoje. Pěkný výhled. Milý a velmi přátelský personál. Bohaté snídaně. Servírovaná večeře. K termálům 5 min jízdy autem. Příjemné venkovní posezení. V blízkosti hlavního tahu a železniční tratě.

Vynikající (Jana N.)

Hotel útulný, personál milý a ochotný, strava výborná všetko ako bolo uvedené v kupóne - môžem odporučiť. Navštívili sme Termy Szaflary - spokojnosť.