Unikněte každodennímu shonu na wellness pobytu v Centru pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj, kde vás čeká polopenze, neomezený vstup do bazénu, vířivky či sauny a až 10 lázeňských procedur dle vašeho výběru.

Wellness a léčebné procedury

Hotel má také vlastní wellness centrum. Čeká vás bazén, vířivka, sauna a fitness.

Zvolit můžete ale i balíček s procedurami a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození. Je na vás, jestli se necháte zlákat perličkovou koupelí a rašelinovými zábaly, nebo si zajdete na magnetoterapii, lymfodrenáž nebo lokální kryoterapii.

Každá z procedur působí pozitivně na jinou oblast vašeho těla. Odborný personál vám s výběrem a průběhem procedur ochotně poradí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milada T.)

Hotel je moc pěkný. Personál hotelu je příjemný a vstřícný. Strava je velmi dobrá. Wellness - vířivka na velikost hotelu je malá. Bazén by mohl být trochu teplejší. Sauny jsou perfektní. Moc se nám nechtělo cestovat - byla zima.

Skvělé (Jiří C.)

S pobytem jsme byli vcelku spokojeni. Personál byl vstřícný a snažil se splnit dané požadavky. Strava pestrá, stále doplňovaná. Bohužel jsme zde byli už na konci sezóny a tak kavárna již byla uzavřena. Čas večeře byl posunut už od 16:00 - 18:00 hodin. Měli jsme pobyt z procedurami, bohužel není šance si vybrat nějakou námi zvolenou proceduru. Většina procedur již byla plně obsazena.

Vynikající (Jaroslava T.)

Byli jsme velmi spokojeni, vše odpovídalo popisu, pokoje moderní, strava pestrá, wellness skvělý, obsluha na recepci i v restauraci na 1, blízko do centra.

Vynikající (Jaroslav U.)

S manželkou jsme byly velice spokojeni. Polopenze vynikající, vždy doplněno. Vždy dostatek zeleniny. Personál příjemný se kterým jsme se vždy česko-polsky domluvili. :-) Mohli jsme si vybrat 8 libovolných procedur, které se mohly opakovat. V suterénu pěkné, čisté místnosti pro rehabilitace. Nejlepší je rašelinová koupel. Na bazéně který byl v ceně jsme byly vždy skoro sami od 18 hod pak byly v provozu sauny a pára. Po okolí je spoustu tras na procházky, jak turistické, tak ozdravné i po stopách medvěda. Je škoda, že tam jezdí tak málo čechů. my to máme z Mohelnice 95 km. V centru lázeňského městečka jsou kavárny a restaurace, kde se najíte za dobrou ceny. Určitě stojí za to ochutnat poské pirožky http://pierogata-chata.business.site/ . Byly jsme se podívat v nedalekém Klodzku. Navštívivli jsme tvrz a http://www.klodzko.pl/cs/pro-turisty/kladske-pamatky/115-kladska-pevnost a MINIEUROLAND http://minieuroland.pl/ kde jsou miniatury staveb po celé evropě včetně pražského orloje. Takže doporučujeme.

Skvělé (Irena D.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Hotel je nový, krásný. Strava bohatá, avšak v nabídce nealko nápojů byla jen voda, v nabídce nebylo také ovoce. Wellness průměrné. Nevyužili jsme vířivku -byla studená voda. Nehlídané parkování bylo zpoplatněno i přesto, že není ještě zcela dokončeno. Prostředí hezké, moc hezké lázeňské městečko. Personál ochotný. I přes některé nedostatky doporučujeme.

Vynikající (Ladislav ?.)

Pobyt byl opravdu krásný, já raději tedy moře to každopádně,ale tento pobyt v Polsku byl velmi pěkný , i když je z jiné oblasti, kategorie.Vše bylo splněno , procedury proběhly ,domluva kdo nerozumí po polsky byla trochu horší, ale dopracujete se společně k cíli a to i díky čechům,kteří tam pobývají též a jsou od hranice a polsky umí a pomohou vám ve všem se domluvit.Polanica je malé městečko ale docela postačuje, náměstí je v dosahu hotelu a park též,procházky byly tedy zabezpečeny a počasí ještě vše dovolovalo, bylo teplo. Co se týká provozu hotelu uplně bez problémů,kdo hledá muchy najde samozřejmě , nehodnotím stavbu ale pobyt-strava vždy vynikající, snídaně i večeře, najdete si pokrm vždy a ve výborné kvalitě, ano s pitím je to horší-čaj chybí ovocný a kafe pravděpodobně melta a jablečné mošty nedobré kvality, ale tyto nejsou vždy v menu. Kdo si stěžuje na stravu nechápeme proč.Pivo, víno lze koupit na večeři , my jsme kupovali víno 1/2 litru červené za 84 Kč a kdo má rád pivo čepované nedoporučuji, pivo tam neteče a tudíž ani neumí čepovat, je přechlazené atd. Raději si koupit lahváče doporučuji-pokoj vše jak má být bez problémů. Wellnes ok, byli jsme i uplně samostatně v bazénech, vždy čisto m výřivka super, jen ty sauny opravdu nevýhodná doba -18-21 hodin , což s plným břichem sauna moc nejde k sobě . Pobyt velmi velmi dobrý, nemám námitek k kničemu

Vynikající (Jaromír T.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Strava velmi dobrá, každý si mohl vybrat dle chuti. Personál hotelu byl vstřícný, pobyt mohu doporučit budoucím hostům.

Vynikající (Markéta V.)

Celý pobyt byl úžasný. Strava výborná, v bazénech supr voda a personál byl dokonalý.

Vynikající (Jan N.)

Vše nej nej, personál super, strava vynikající, wellness super. Doporučuji výlet na stolové hory to nemá chybu.

Skvělé (MICHAELA O.)

Lázeňský dům byl, tak jak ho popisovali, wellness bazén dostačující, jediná nevýhoda, bylo otevřeno až od 10.00 ale v týdnu pouze pár lidí během dne, volná lehátka i na sluníčku na terase. Polopenze výborná, mě chyběla možnost objednat si dobrou kávu (na pokoji je rychlovarka, můžete si uvařit svoji kávu nebo čaj, ale to jsme neměli, příště). Kavárna byla bez obsluhy, což bylo mírně nepohodlné, ale jinak celkově krásný pobyt. Využili jsme i lázeňských služeb, takže velká spokojenost, určitě bych se tam někdy vrátila.