Popis ubytování

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci zvané Oudoleň.

Nadmořská výška je 580 m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové.

V objektu můžete využít posilovnu, kulečník, fotbálek, šipky, saunu, vířivku, venkovní bazén, venkovní posezení s ohništěm a krbem, společenskou místnost s točeným pivem, dětský koutek a kucyhň.

Lze využít snídaně, večeře, či rovnou polopenzi (domácí česká kuchyně).

Objekt je rozdělen na dvě samostatné části, které jsou pronajímány samostatně (některé zařízení je v jednotlivých částech, vířivka se saunou je v obou částech).

Popis okolí

V obci je obchod a hospůdka.

V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 400 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 100 metrů od chalupy je hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, jízdárna, koupaliště a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami.

V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! Dále lze využít v zimních měsících stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. V dosahu jsou městské lázně v Nové Městě na Moravě, zimní stadión a krytý plavecký bazén. Další lyžařské vleky v blízkosti.

Doplňující informace

Objekt je vhodný jak k aktivnímu odpočinku tak k wellness pobytu nebo romanické dovolené. Rádi Vám splníme a zařídíme program dle Vašeho přání.

Chalupa Na Špici - Oudoleň

Oudoleň 104,
Oudoleň, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 9:30
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Sauna / infrasauna
Vířivka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Kryté venkovní sezení
Venkovní bazén
Trampolína
Houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí objektu

Oploceno
Udržovaná zahrada (okrasná)

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Wellness dovolená
Rodinné oslavy

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Čertova hora
Mumlavský vodopád
Muzea v Harrachově