Hotel s tradicí v lázeňském městě

Hotel Rösslwirt *** je místem pro odpočinkovou i aktivní dovolenou uprostřed přírody Bavorského lesa v lázeňském městečku Lam. Tento hotel s rodinnou tradicí a romantickou atmosférou se skládá se z několika částí - hlavní hotelové budovy, vedlejší budovy, prázdninového domu a penzionu. Ubytováni budete v budově dle aktuálních kapacit.

Těšte se na parádní útulné pokoje. Domluvit se tu nebude problém, na recepci vás přivítá česky mluvící personál. Každé ráno si vychutnejte vydatné snídaně a vypravte se po turistických trasách do okolí plného krásných vyhlídek do hor.

Relaxace v bazénech

Součástí balíčku je denní vstupenka do místních lázní Lamer Osserbad, kde se můžete těšit na plavecké a zážitkové bazény, sauny nebo parní lázeň.

Součástí hotelu je také wellness, kde si můžete za příplatek dopřát zkrášlující a relaxační procedury.

Poznejte Bavorský les

Národní park Bavorský les je pokračováním Šumavy za hranicemi Německa. Neváhejte a vydejte se po četných turistických trasách, vyšplhejte na vrcholky hor a obdivujte ledovcová jezera.

Tipy na výlet

Sáňkování na Velkém Javoru (Großer Arber)

Povyražením pro celou rodinu je sáňkování na Velkém Javoru (Großer Arber). Sáňkářská dráha o délce 1 200 metrů je díky svému mírnému svažování vhodná i k jízdě s malými dětmi. Na horu se dostanete sedačkovou lanovkou, k níž jezdí kyvadlová autobusová doprava. Kratší dráha je případně k dispozici v dětském areálu ArBär-Kinderland a sáňky je možné zapůjčit na místě za 5 €. Občerstvit se můžete v hospůdce Thurnhofstüberl a pak už nezbývá než si užívat zimní radovánky.

Zimní areál Hohenbogen

Netoužíte po obrovských lyžařských areálech s nekonečnými profesionálními sjezdovkami, ale radši byste něco přívětivého, menšího? Zajeďte si do areálu Hohenbogen, kde najdete 7 km svahu k lyžování a 700 m dlouhou sáňkařskou dráhu. Když se necháte vyvézt lanovkou až nahoru na horu, naskytne se vám rozhled s horami Arber, Osser, Kaitersberg i Voithenberg jako na dlani.

Velký Javor – Král Bavorského lesa

Velký Javor, neboli německy Großer Arber je se svojí výškou 1 456 metrů nejvyšší horou tohoto území, ne nadarmo se tak nazývá „Král Bavorského lesa“. Tato oblast, která je z Česka jen pár minut autem, je skvělým místem pro zimní sporty. Na několika sjezdovkách, mezi kterými nechybí ani dětské vleky, si užije zábavu opravdu každý. Moderní zázemí areálu vám nabízí také kabinkové lanovky, občerstvení nebo sáňkařské dráhy.

Hotel Rösslwirt ***

Engelshütter Straße 1, Lam
Německo

+49 (0) 9943 1275

info@roesslwirt.de

Check in
12:00 - 18:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno