Bezstarostná relaxace v hotelu přímo u jezera a neomezené wellness! Vydejte se na rodinnou dovolenou do města Gyömrő jen 19 km od Budapešti. Čeká vás komfortní ubytování, skvělá strava a také neomezený vstup do wellness s bazénem, vířivkou, saunou a infra kabinou. Využít můžete také hotelové fitness.

O ubytování

Hotel Bagoly Fogadó ***se nachází v malebném městečku Gyömrő na břehu nádherného jezera, které nabízí mnoho možností pro provozování vodních sportů. Velkou výhodou hotelu je jeho poloha nedaleko Budapešti. V centru maďarské metropole (30 km) najdete vyhlášené termální lázně Széchenyi či Gellértovy lázně. Určitě byste neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, Rybářské bašty či budovy maďarského parlamentu. Čtvrť kolem Budínského hradu a romantické břehy Dunaje se spoustou restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s velkou terasou s nádherným výhledem na jezero si každé ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se můžete těšit na servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Zpříjemněte si den dokonalým odpočinkem. K dispozici vám bude krytý bazén, vířivka, finská sauna a parní kabina. Dopřát si můžete i některou z profesionálních masáží. Aktivní návštěvníky jistě potěší zdejší fitness centrum.

Hotel Bagoly Fogadó ***

Hotel Bagoly Fogadó ***

Munkás u. 18 , Gyömrő
Maďarsko

+3629/330-591

bagoly@bagoly.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od jezera
30 m
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Tropicarium
Tropicarium