Vydejte se k nejznámějšímu maďarskému termálnímu jezeru Hévíz. Užijte si pobyt ve výborně hodnoceném, dobovém Hotelu Ágnes *** se snídaní a neomezeným wellness centrem s bazénem, vířivkou a saunou. V ceně balíčku jsou navíc i slevy na masáže, do restaurace, ale především na vstupenku na 3 hodiny k jezeru Hévíz.

O ubytování

Ágnes Hotel *** v lázeňském Hévízu je ideálním místem pro pohodovou dovolenou. Nachází se jen 800 m od vyhlášeného termálního jezera a 300 m od centra města. Celý hotel je perfektně vybaven pro jakýkoliv typ vaší dovolené, můžete si zde zahrát kulečník nebo stolní tenis, na venkovní terase si klidně něco ugrilovat, anebo celý den jen relaxovat ve velmi dobře vybaveném hotelovém wellness.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které zahrnuje lednici, balkon, TV a WiFi, koupelnu se sprchovým koutem. V některých pokojích je navíc také kuchyň nebo kuchyňský kout. V každém pokoji naleznete také vlastní trezor pro váš absolutní pocit bezpečí.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nemá vlastní restauraci, má však dohodu s restaurací 200 metrů od něj, kde o vás bude dobře postaráno v téměř kteroukoliv denní dobu.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness vás čeká mnoho relaxačních zařízení, jako jsou krytý bazén, vířivka, sauna, solná místnost a široká nabídka nejrůznějších procedur. Po celý pobyt také můžete využívat PI vodní kúru. PI voda je podobná vodě, která se nachází uvnitř živých organismů a kromě lepší hydratace má i příznivé účinky na vaše zdraví.

Ágnes Hotel ***

Ágnes Hotel ***

Honvéd utca 7 , Hévíz
Maďarsko

+36 83 340-450

agneshotel.heviz@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 3 000 - 5 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 800 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero HévízTip na výlet

Největší přírodní termální jezero ke koupání na světě a my jej máme (skoro) za humny! Maďarsko nabízí k odpočinku či dovolené mnoho krásných lázní a jezer, ale termální jezero Hévíz je naprosto jedinečné. Jezero je označeno národní přírodní památkou naprostým právem. Přilehlé městečko Hévíz, nacházející se jen pár kilometrů od Balatonu, je sice malé, ale za většími přepychovějšími lázeňskými městy rozhodně nezaostává. Tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795 a může se pyšnit krásnou lázeňskou kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi.

V létě se teplota v jezeře vyšplhá až na 38 ºC a i v ty nejchladnější dny v roce si voda udrží 22–⁠24 ºC, i proto je možný celoroční provoz. Léčebná, mírně radioaktivní voda tryská z hloubky 38 metrů a je velmi bohatá na minerály. Přirozeně obsažené směsi minerálů zjemňují kůži, tlumí bolesti, jsou dobré proti zánětům a posilují pružnost chrupavek. I proto jsou zdejší vody jedny z nejlepších na léčbu revmatických obtíží a problémů s pohybovým ústrojím. Největší mimořádnost dodává vodě přítomnost radonu v tomto malém množství pozvolna vstupuje do lidského organismu, kde stimuluje hormonální tvorbu a pomáhá nervové soustavě lépe fungovat.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za 6 000 HUF (cca 450 Kč).

Po návštěvě hévízského jezera se vydejte:

  • Na procházky do některého z místních krásných parků s lázeňskou, uklidňující atmosférou
  • Do historického kina, které promítá i v 3D
  • Na Rakócziho ulici, kde najdete fontánu s pitnou léčivou vodou
  • Obhlédnout nejzajímavější stavbu města, velký Kostel Ducha Svatého (Szentlélek templom), jehož stavba byla dokončena poměrně nedávno –⁠ v roce 1999. I přes moderní vzhled můžete najít na budově řadu neogotických prvků
  • Do severní části města Egregy s vinohrady a ochutnávkami vína
Více informací
Město Hévíz
Město Hévíz
Farmářský trh v Hévízu
Farmářský trh v Hévízu
Balaton
Balaton