V jednoduše a zároveň komfortně a útulně zařízeném Penzionu Margaréta u maďarsko-rakouských hranic budete mít na dosah to nejlepší z obou zemí. Podhůří východních Alp a blízké termální lázně a aquaparky jsou perfektním předpokladem pro dokonalý pobyt. Kromě snídaní se do penzionu můžete začít těšit také na neomezený vstup do bazénu nebo slevu na zapůjčení kol.

O ubytování

Penzion Margaréta Csárda se nachází v maďarské vesničce Horvátzsidány ležící téměř na hranicích s Rakouskem. Z obou zemí si tedy můžete dopřát to nejlepší. Objevte termální lázně ve městech Sárvár (40 km) či Bük (12 km). Navštivte také nedaleký Kőszeg (10 km) s hradem a historickými památkami. Na rakouské straně hranice najdete aquapark Sonnen Therme Lutzmannsburg (6 km). Zdolat můžete některý z vrcholů východních Alp.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji typu Superior. K vašemu pohodlí budete mít na pokoji k dispozici klimatizaci, LCD televizi, lednici, WiFi připojení, rychlovarnou konvici a vlastní koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelové restauraci vychutnáte snídani formou bufetu. Dále je k dispozici jídelní lístek, ze kterého si můžete objednávat vynikající speciality maďarské i mezinárodní kuchyně.

Kde budete relaxovat?

V letní sezoně si odpočinete u velkého venkovního bazénu, jehož součástí je i zastřešená část.

Cestujete s dětmi?

Ve velké zahradě čeká na malé hosty hřiště.

Margaréta Panzió

József Attila utca 2. , Horvátzsidány
Maďarsko

+36 94 365 582

info@margaretacsarda.hu

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
12,2 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg Tip na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg je vodní park nacházející se hned u rakousko-maďarských hranicích. Zařízení plné bazénů a obrovských skluzavek nabízí zábavu pro celou rodinu. XXL Monster Ride s délkou 270 metrů je nejdelší vnitřní tobogan v Rakousku a potěší ty, kteří mají rádi adrenalin. Kromě toho zde ale najdete i Dětský svět s množstvím atrakcí a ti, kteří hledají klid a ticho zas ocení Relaxační svět. Lezení po lezecké stěně s převisem nad vodou, plážový volejbal či 3D kino jsou jen začátkem seznamu aktivit, které si zde můžete užít.

Více informací
Lázně Bükfürdo
Lázně Sárvár
Arboretum Sárvár