Maďarské lázeňské město Györ má co nabídnout, a co teprve, když se rozhodnete ubytovat ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Isabell! Přivítají vás lahví vína na pokoji, v případě delšího pobytu dokonce dvěma. Během pobytu si budete vychutnávat skvělé snídaně a neomezený vstupem do hotelové sauny. Děti do 6 let zdarma.

O ubytování

Menší rodinný Hotel Isabell **** se nachází jen 200 metrů od vyhlášených termálních lázní Rába Quelle a 5 minut chůze od centra Györu. Z hotelu se snadno dostanete pěšky ke všem rozmanitým památkám a kulturním akcím, která Györ nabízí - ať už samotné centrum města, blízká ZOO nebo některý z festivalů.

Kde budete spát?

V klimatizovaných pokojích si užijete TV, WiFi, telefon, rádio, minibar a vlastní koupelnu se sprchou nebo rohovou vanou, fénem a županem. K některým pokojům patří navíc i balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si každé ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Nezapomenutelné večery zažijete v baru s krásnou terasou, kde si můžete vybírat z nejrůznějších maďarských vín a lehkého občerstvení.

Město Györ Tip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací

Kde budete relaxovat?

V rámci pobytu budete moci odpočívat v hotelové sauně, co hrdlo ráčí.

Hotel Isabell ****

Lakatos u. 15. , Győr
Maďarsko

+36 96 528 020

info@isabellhotel.hu

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Menší mazlíček povolen za poplatek 3 500 - 6 500 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,2 km