Elegantní, ekologický Hotel Duna Garden **** je položen v nádherném okolí přírodní rezervace v Budapešti hned vedle řeky Dunaj. Disponuje vlastní zahradou a soukromou pláží, vyhlášenou restaurací a naprostým klidem. Jen 200 m se nachází unikátní termální lázně Pesterzsébet, centrum města pak cca 5 km. Co víc potřebujete pro krásnou, klidnou dovolenou v překrásném hlavním městě Maďarska?

O ubytování

Hotel Duna Garden **** je luxusní, moderní, ekologický hotel v Budapešti, v přírodní rezervaci Duna-Ipoly. Tato oblast je známá pro svou krásu, klid a hojnost ryb. Hned u hotelu najdete soukromou zahradu s grilem přímo u Dunaje, včetně vlastního přístaviště pro jachty. Most Gubacsi nebo unikátní lázně Pesterzsébet máte na dosah ruky (200 m).

Kde budete spát?

V klimatizovaných hotelových pokojích najdete LCD TV, rádio, WiFi připojení, minibar, trezor, nábytek z elegantního tmavého dřeva, vlastní koupelnu s fénem, županem a přezůvkami (na vyžádání). Hotel dbá na ekologii, využívá k vytápění a klimatizaci geotermální energii.

Na čem si pochutnáte?

V á la carte restauraci Hotelu Duna Garden **** si kromě tradičních maďarských pokrmů můžete užít mezinárodní kuchyni a různé speciality připravené s důrazem na čerstvost a kvalitu. Součástí je i široká nabídka vín a výběrová káva z Kostariky a Itálie. Díky terase s výhledem na Dunaj si užijete stolování ve fantastickém prostředí.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Něco navíc

V hotelu jsou na vyžádání k dipozici různé nadstandardní služby a zařízení, jako kopírování či tištění dokumentů na recepci, čistírna, praní a žehlení či švadlena.

Hotel Duna Garden ****

Vizisport utca 12-18. A. ép., Budapest
Maďarsko

+36 1 287 8250

info@dunagarden.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 10 €/noc (po domluvě)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
8 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km