Termální vodu v Bükfürdő si užijete naplno - vždyť z Penzionu Aurora ji budete mít vzdálenou jen 550 m. Těšit se můžete také na kontinentální snídaně. S půjčenými koly navíc můžete vyrazit prozkoumat celé okolí.

O ubytování

Penzion Aurora se nachází ve městě Bük pouze pár minut chůze od druhých největších maďarských lázní Bükfürdő (500 m). Milovníci sportu ocení také blízkost tenisových kurtů (500 m) a vyhlášeného golfového hřiště. Za dalšími nezapomenutelnými zážitky se vydejte do zábavního parku Napsugár (3,5 km) či do lezeckého areálu Křišťálová věž (2 km). V oblasti je bohatě rozvinutá síť cyklistických stezek. Kopce kolem města Kőszeg (20 km) nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s velkou pohodlnou francouzskou postelí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V rodinné hotelové restauraci s příjemnou terasou si ráno vychutnáte kontinentální snídaně. Během dne si můžete vybírat pokrmy z jídelního lístku, na kterém najdete tradiční maďarské i mezinárodní speciality. Velký důraz je kladen především na čerstvost a kvalitu surovin. K jídlům ochutnejte ze široké nabídky vynikajících místních vín.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v sauně.

Aurora Panzió

Rózsa utca 1. , Bükfürdő
Maďarsko

+36 20 294 8430

info@aurora.co.hu

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček do 10 kg za poplatek 6 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,1 km
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Lázně Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

  • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
  • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
  • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
  • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
  • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací
Město Bük
Město Sárvár
Lázně Sárvár