Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v apartmánech Kék Laguna jen kousek od unikátních lázní Egerszalók a Demjén. Každý den vás čekají snídaně formou bufetu, v apartmánech najdete kuchyňku pro přípravu dalších jídel. V ceně je celodenní vstupenka do termálních lázní v Egerszalóku, kde budete obdivovat i unikátní solný kopec.

Dovolená v Egerszalóku v apartmánech Kék Laguna

V atraktivní lokalitě lázeňského Egerszalóku najdete apartmány Kék Laguna, které se nachází přímo v centru městečka Egerszalók, 9 km od města Eger.

V apartmánech jsou k dispozici podkrovní a poschoďové pokoje s TV, vlastní kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Ubytování je moderně zařízené, poskytuje dostatek prostoru a každý apartmán dýchá jedinečnou atmosférou.

V restauraci vás každé ráno čekají bohaté a chutné snídaně, v apartmánech je navíc terasa s posezením a prostor na grilování. Děti ocení zahradu s dětskými prolézačkami a pískovištěm.

Za příplatek můžete využít také wellness, kde si skvěle odpočinete v privátní vířivce a sauně.

Tipy na výlet

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Lázně Demjén

Navštivte nejmladší lázně v okolí - lázně Demjén byly otevřeny roku 2010. Termální voda s teplotou 68 °C vyvěrá z hloubky 690 metrů. Najdete zde 6 venkovních bazénů, 2 kryté bazény s termální vodou a různé atrakce pro děti i relaxační prvky pro jejich rodiče. Celodenní vstup pro dospělého stojí 1690 HUF (148 Kč).

Lázně Eger

Lázně Eger byly založeny v roce 1932 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, dětský) - nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén. Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění a deformací pohybového ústrojí.

Apartmány Kék Lagúna

Széchenyi út 44, Egerszalók
Maďarsko

+36 20 953 5807

keklaguna2003@t-online.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,75/5
Celkem 20 hodnocení