Klidná lokalita blízko termálních lázní, cyklotras, lezeckého centra a světoznámého golfového hřiště. Zní to jako perfektní místo na oddech a přesně takovým i oblast Bük je. Ubytujte se v Apartmánech Szanyi a užijte si vřelé domácké prostředí s bohatými službami, zapůjčením kol či badmintonu a množstvím dalších sportovních aktivit.

Útulné ubytování v domáckém apartmánu s kuchyňkou

Jestli hledáte ubytování blízko termálních lázní, které se nachází v klidné a přírodní lokalitě jako stvořené k oddechu, Apartmán Szanyi je pro vás tím pravým místem. Už při příjezdu vás přivítá útulná a domácká atmosféra místa, o kterou se s láskou stará rodina Szanyiovcov.

Čeká vás ubytování v prostranných a pohodlných dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky. Každý apartmán má vlastní koupelnu i plně vybavenou kuchyňku s ledničkou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a mikrovlnkou, nechybí ani nádobí a příbory. V apartmánech najdete také televizi, rádio s budíkem a WiFi připojení.

Zábava i bez opuštění apartmánu

Příjemné posezení najdete ve společenské místnosti i na slunečné venkovní terase. V zahradě je k dispozici gril, u kterého můžete večer uspořádat rodinnou grilovačku. Kromě sušáků na prádlo máte venku k dispozici i stolní tenis a badminton. Rakety, míčky a košíky vám poskytnou majitelé apartmánů. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na pískoviště s hračkami.

Po dni plném pohybu si dopřejte masáže a léčebné zábaly, které si můžete rezervovat.

Vynikající místní i světová kuchyň

Pochutnat si můžete ve spoustě podniků - od klasické restaurace přes pizzerii, vinárnu, kavárnu a cukrárnu až po stylovou hospodu. Potěší vás široký výběr maďarských specialit i dobrot mezinárodní kuchyně. Po výborném jídle se v podniku ještě chvíli zdržte na některém z častých hudebních a tanečních večerů.

Tipy na výlet

Bük

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

Křišťálová věž

Pozoruhodná šplhací a dobrodružná dráha uspokojí i ty nejnáročnější výletníky. Pro všechny, kdo touží po aktivním trávení času, se nabízí tento zážitek plný lezení, houpaček, klouzaček a dalších atrakcí. Věž, stojící v lázeňském Büku, je otevřená od dubna do října, umožňuje tak využít hezkého počasí ke skvělé venkovní zábavě.

Park Napsugár

V tomto jedinečném zábavním centru si přijdou na své děti i dospělí. Zatímco vy si zde můžete zahrát bowling a dát si do těla ve fitness či na squashi, pro vaše děti je připravená obrovská herna plná prolézaček, skluzavek a dalších lákadel. Park Napsugár je tedy ideálním místem, kam vyrazit s celou rodinou a užít si den plný pohybu.

Apartman Szanyi

Ifjúság u. 22., Bük
Maďarsko

+3694558650

apartmanszanyi@gmail.com

Check in
14:00 - 22:00
Check out
6:00 - 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 3,5 € (cca 90 Kč)/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno